16 فوریه

تزریق بوتاکس پیشانی

تزریق بوتاکس پیشانی

بوتاکس چیست؟

بوتاکس روشی درمانی تزریقی می باشد که برای کاهش خطوط و چین و چروک های صورت استفاده می شود. تزریق بوتاکس از طریق فعال کردن سم بوتولینوم به طور موقت ماهیچه های صورت را فلج می کند که می تواند منجر به برطرف شدن چین و چروک های صورت شود.

بوتاکس در کدام نواحی صورت استفاده می شود؟

بوتاکس مورد تایید سازمان غذایی و دارویی آمریکا (FDA) می باشد و عمدتا به منظور برطرف شدن خطوط افقی پیشانی، خطوط بین دو چشم و خطوط پا کلاغی اطراف چشمان استفاده می شود. اما ضروری است که بوتاکس توسط بهترین متخصص پوست تزریق شود زیرا در صورت تزریق غیراصولی می تواند منجر به ایجاد شکل نامناسب در ابروها شود.

تزریق-بوتاکس-پیشانی

تزریق-بوتاکس-پیشانی

میزان تزریق بوتاکس پیشانی چقدر است؟

بوتاکس در دوزهای بین ۵۰ تا ۲۰۰ واحد در سرنگ قرار دارد. برخی از متخصصین پوست به طور متوسط ۸ تا ۲۰ واحد از بوتاکس را در پیشانی تزریق می کنند.

پزشک شما ممکن است در ابتدا با میزان دوز کمتری در هر سرنگ شروع کند و معمولا بین ۲ تا ۴ هفته هم طول می کشد برای اینکه متخصص پوست و مو و زیبایی ببیند که این تزریق چه تغییراتی در صورت شما ایجاد می کند.

به طور کلی تزریق بوتاکس پیشانی تقریبا هر چهار ماه انجام می گیرد و هنگامی که نخستین تزریق بوتاکس پیشانی را انجام می دهید ممکن است نتایج تزریق بوتاکس به مدت طولانی باقی نمانند و نیاز است ۲ تا ۳ ماه بعد هم مجدداد به متخصص پوست مراجعه نمایید.

دکتر الهه لطفی متخصص پوست و مو و زیبایی می باشند که در زمینه درمان بیماری های پوستی و تزریقات زیبایی مانند تزریق بوتاکس مهارت بالایی دارند . جهت رزرو وقت دهی و مشاوره می توانید با شماره هایی که در داخل سایت می باشد تماس حاصل فرمائید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

هزینه تزریق بوتاکس پیشانی چقدر است؟

قیمت تزریق بوتاکس براساس هر واحد تعیین می شود بنابراین هزینه تزریق بوتاکس پیشانی براساس تعداد جلسات مورد نیاز و تعداد واحد تزریقی تعیین می شود.

اثرات تزریق بوتاکس تا چه مدت باقی می مانند؟

به طور کلی اثرات بوتاکس به مدت ۴ ماه باقی می مانند ولی در اغلب موارد پس از نخستین تزریق بوتاکس پیشانی، این اثرات زودتر از بین می روند و نیاز است مجددا برای تزریق بوتاکس پیشانی به متخصص پوست و مو مراجعه کنید. همچنین ممکن است نتایج تزریق بوتاکس را بلافاصله پس از تزریق مشاهده کنید ولی گاهی توصیه می شود حداقل به مدت ۱۴ روز پس از تزریق بوتاکس صبر کنید تا نتایج را مشاهده نمایید.

در صورتی که شما تعداد واحدهای زیادی از بوتاکس دریافت کنید ممکن است موجب آسیب دیدگی در نواحی تزریق شده شود زیرا ماده سمی موجود در بوتاکس موجب فلج شدن ماهیچه ها می شود و شما نمی توانید ماهیچه های صورتتان را به مدت چند ماه حرکت دهید. همچنین دریافت بیش از حد بوتاکس در نواحی درست یا نادرست می تواند موجب شود که چهره شما مصنوعی و بی حرکت جلوه کند بنابراین لازم است برای تزریق بوتاکس پیشانی به بهترین متخصص پوست مراجعه کنید.

نتیجه گیری

در نهایت می توان گفت بوتاکس روشی درمانی می باشد که از طریق فعال ضدن سم بوتولینوم می تواند عضلات ماهیچه های صورت را فلج کند و باعث از بین رفتن چین و چروک صورت شود اما انجام تزریق بوتاکس نیاز به مهارت بالای متخصص پوست و مو و زیبایی دارد.

سایر خدمات دکتر الهه لطفی متخصص پوست در یوسف آباد:

سابسیژن

لیزر فرکشنال

تزریق ژل

پاسخ

17 − 2 =

Call Now Button