15 Jul

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

در متد جدید جوانسازی پوست به صورت غیر تهاجمی و بدون تزریق انجام می شود . در این روش بیمار هیچ دوره نقاهتی ندارد . نهایتا بیمار 2 الی 3 ساعت قرمزی مختصر دارد . با این تکنیک های جدید بیمار بدون اینکه ناراحتی داشته باشد یا نیاز به مراقبت خاصی داشته باشد تغییرات محسوسی در پوست مشاهده می شود . این روش تنها در یک جلسه انجام می شود .

جوانسازی-پوست

جوانسازی-پوست

جوانسازی پوست با دستگاه RF فرکشنال

این دستگاه برای بهبود ظاهر پوست و از بین بردن چین و چروک های پوست می باشد .معمولا خانم هایی که بالای 30 سال هستند دچار افتادگی پوست در اثر افزایش منافذ پوست می شوند. این دستگاه ابزار ایده آلی برای جوانسازی پوست می باشد . در مطب دکتر الهه لطفی دستگاه RF یا لوترونیک دارای هندپیسی به نام SFR که در دیگر دستگاهها موجود نمی باشد . این سری RF را به صورت سطحی در پوست گسترش می دهد و سوزن ندارد ولی نتایج آن برای از بین بردن چین و چروک و لیفت صورت قابل توجه می باشد .

کاربرد جوانسازی پوست با RF فرکشنال

 • برطرف کردن منافذ پوستی
 • رفع جوش و اسکارها
 • برطرف کردن جای خطوط جراحی ، بخیه
 • درمان اسکار ناشی از سوختگی و جراحی ها

عوارض جوانسازی پوست با لیزر آر اف فرکشنال

استفاده از این تکنیک هیچ عارضه ای ندارد . همچنین بیمار دوره نقاهتی بعد از آر اف ندارد . سطح پوست یا اپیدم آسیب نمی دبیند . نیدل هایی که در دستگاه RF وارد عمق پوست می شوند و در آنجا آر اف آزاد می شود .بنابراین سطح پوست آسیبی نمی بیند .

در متد جدید جوانسازی پوست به صورت غیر تهاجمی و بدون تزریق انجام می شود .دکتر الهه لطفی متخصص پوست ، مو ، زیبایی ، لیزر  ،  با استفاده از جدیدترین تکنولوژی جوانسازی پوست انجام می دهد .برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 02188989800 تماس بگیرید یا به آدرس  اینستاگرام مراجعه کنید .

نتایج جوانسازی پوست با RF فرکشنال

فرد بعد از 2 الی 3 ماه می تواند نتایج این لیزر را مشاهده کند . پوست سفت تر می شود . افتادگی نوحی صورت ، غبعب و گونه ها با این دستگاه برطرف می شود.

دور چشم با آر اف فرکشنال

آراف همان امواج رادیوفرکانسی می باشد که دستگاه های مختلفی برای این کار وجود دارد . آر اف های جوانسازی ، آراف های لاغری ، آر اف جراحی . آر اف مونوکولار ، بای کولار و تری کولار . در مورد جوانسازی پوست دستگاه از نوع بای کولار می باشد که از طریق سوزن امواج رادیو فرکانسی وارد پوست بیمار می شود و فیبرو پلاست ها را تحریک می کند بنابراین کلاژن سازی انجام می شود. وقتی کلازن سازی صورت می گیرد چروک های ضعیف بیمار باز می شود و پوست بیمار مقداری لیفت می شود . عمق این سوزن ها نسبت به محلی که استفاده می شود ، تغییر پیدا می کند . در اطراف چشم عمق سوزن کمتر است و در گونه ها عمق سوزن بیشتر است .

علت غبغب

مشکل غبغب را به سرعت برطرف سازید . چربی ها در دیگر قسمت های بدن به راحتی با فرم لباس پوشیدن قابل استتار هستند اما در مورد غبغب اینگونه نیست و همیشه به وضوح دیده می شود . بعضی از آقایان با گذاشتن ریش قادرند غبغب خود را بپوشانند . و خانم ها نیز با انتخاب مدل موی مناسب می توانند از به وضوح دیده شدن غبغبشان جلوگیری کنند . اما این کار برای مدتی امکان پذیر می باشد . علت بروز غبغب در بیشتر موارد اضافه وزن زیاد می باشد اما با بالا رفتن سن و شل شدن پوست نیز به وجود خواهد آمد . از دیدگاهی دیگر غبغب یک مشکل ژنتیکی است و بعضی اوقات داشتن عادت بی تحرکی در زندگی منجر به چاقی و شل شدن ماهیچه ها خواهد شد . یکی از روش های سریع برای رفع این مشکل لیزر RF فرکشنال می باشد که نیازی به جراحی و برش نداشته و در کمترین زمان انجام می شود .

رفع غبغب بدون جراحی

 

با افزایش سن و وزن غبغب ایجاد می شود که تاثیر منفی بر روی زیبایی فرد دارد. در بسیاری از موارد باید دلایل ایجاد غبغب شناسایی شود و سپس بر اساس آن درمان صورت گیرد . از دلایل غبغب می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 • انباشت چربی
 • شل بودن عضلات کف دهان که این افراد علاوه بر اینکه دارای مشکل زیبایی هستند در هنگام خواب دچار مشکل تنفسی و خر خر می شوند .
 • کوچک بودن چانه و فک پایین

هزینه لیزر rf

هزینه لیزر rf به تعداد جلسات درمان بستگی دارد  . در مورد جوانسازی پوست درمان تنها در یک جلسه انجام می شود و هزینه کمتری نسبت به سایر روش ها دارد . علاوه بر اینکه این روش سریع تر می باشد نتایج آن نیز از ماندگاری بیشتری برخوردار می باشد . در صورتی که این لیزر با هدف رفع غبغب انجام شود با توجه به شرایط بیمار و تشخیص پزشک نیاز به چند جلسه دارد .

مراقبت های بعد از لیزر RF فرکشنال

این روش جوانسازی پوست نسبت به روش های دیگر نیاز به مراقبت خاصی ندارد ولی برای نتایج بهتر موارد ذیل توصیه می شود :

 • بعد از لیزر به طور طبیعی التهاب و قرمزی در صورت مشاهده می شود که برای برطرف کردن آن می توان از کمپرس یخ در ناحیه متورم استفاده کرد .
 • تا چند ساعت بعد از انجام لیزر صورترا نشویید .
 • تا 3 روز سعی کنید صورت خود را ماساز ندهید .
 • از هر گونه تماس با پوست صورت که موجب تحریک آن می شود خودداری شود .
 • بعد از لیزر هر روز از کرم ضدآفتاب و نرم کننده برای پیشگیری از آسیب رسیدن به پوست خودداری کنید .
 • از برنزه کردن به صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب و سولاریوم تا یک ماه خودداری کنید. برای این کار نیز حتما با پزشک خود مشورت کنید .
 • برای مراجعه مجدد برای ادامه جلسات لیزر rf سه هقته تا یک ماه بعد از آخرین بار خود مراجعه کنید .

تفاوت آرف فرکشنال و لیزر CO2

لیزر فرکشنال و Co2  هر دو دارای کاربرد یکسانی می باشند تفاوت آنها در سرعت و نقاهت و نتایج آنها می باشد . لیزر فرکشنال در کمترین زمان و در برخی موارد تنها در یک جلسه انجام می شود اما لیزر CO2 حداقل نیاز به چند جلسه دارد . لیزر فرکشنال نیاز به مراقبت خاصی ندارد و فرد بعد  از چند ساعت می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد اما در لیزر CO2 مراقبت خاصی نیاز می باشد و در صورت عدم رعایت موارد آن نتایج لیزر را تحت تاثیر قرار می دهد . نتایج فرکشنال سریع تر از CO2 مشاهده می شود و طول عمر بیشتری دارد .

تعداد جلسات لیزر rf

برای ماندگاری بیشتر اثرات لیزر آر اف نیاز به مراجعه مجدد یک الی 3 ماه بعد از لیزر دارد . زیرا معمولا اثرات جوانسازی پوست صورت تا 3 ماه قابل مشاهده می باشد . در صورتی که دوره کامل در 6 ماه انجام شود برای ادامه کلازن سازی پوست توصیه می شود هر 6 ماه الی 1 سال فرد برای لیزر به پزشک مراجعه کند .

برخی از خدمات دکتر الهه لطفی متخصص پوست

سابسیژن

میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن

هایفوتراپی

راه های ارتباطی

۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر الهه لطفی

پاسخ

20 − یک =