۰۵ شهریور

درمان سلولیت

درمان سلولیت

آیا می دانستید با درمان سلولیت دیگر می توانید از اندامی زیبامی بر خوردار باشید ؟؟؟

سلولیت به تجمع بافت چربی در قسمت های خاصی از بدن مانند ران – شکم یا پهلوها گفته می شود . در واقع سلولیت نوعی چاقی موضعی است که معمولا تحت تاثیر رژیم غذایی یا ورزش قرار نمی گیرد و به راحتی از بین نمی رود و درمان سلولیت انجام نمی شود . به همین دلیل هم افراد مبتلا به سلولیت برای درمان مشکل خود و تاثیر بر  این بافت چربی مزاحم به روش های مختلف تهاجمی برای رفع سلولیت از روش های غیر تهاجمی موثرتر هستند اما برخی افراد تمایل به اقدامات درمانی غیر تهاجمی دارند حتی اگر نتیجه آن برایشان رضایت بخش نباشد . در ادامه به روش های مختلف درمان سلولیت به اختصار اشاره می کنیم :

  • روش های غیر تهاجمی

برخی از روش های غیر تهاجمی مانند شاک ویو می توانند از روی پوست بر بافت چربی تاثیر بگذارند و موجب کوچک تر شدن بافت چربی یا شکسته شدن سلول های چربی به اجزای ریزتر و قابل استفاده تر برای بدن شوند . شاک ویو با وارد کردن امواج آکوستیک به سلول های چربی باعث شکسته شدن و تسهیل ورود آن ها به سیستم لنفاتیک می شود و از طرفی خونرسانی بافت را نیز بهبود می بخشد .

  • کویتاسیون

در این روش از امواج اولتراسونیک برای ایجاد حباب های ریز در سلول چربی استفاده و موجبات تخریب این سلول ها فراهم می شود .

  • رادیوفرکوئنسی

در این روش با استفاده از امواج رادیوفرکوئنسی و با سیستم مونوپولار گرمای عمیقی در بافت چربی به وجود می آید که موجب کاهش بافت چربی و نیز سفت شدن پوست به واسطه تحریک کلاژن سازی پوست می شود .

سلولیت در زیبایی بدن و اندام هر فردی تاثیرات بسزایی می گذارد . دکتر الهه لطفی متخصص پوست می تواند با تمام تجربیاتی که دارد سلولیت را به بهترین شکل ممکن درمان و برطرف کند و زیبایی اندام هر فردی را به وی برگرداند .
  • ماساژ درمانی و ال پی جی

اگر در پی درمان سلولیت باشید حتما مراکزی که اقدام به ماساژ درمانی برای درمان سلولیت می کنند را دیده اید . برخی از مراکز هم در مورد روش غیر تهاجمی ال پی جی برای رفع سلولیت تبلیغ می کنند .

  • کرایولیپولیز

استفاده از روش غیر تهاجمی کرایولیپولیز که اخیرا تب آن بالا گرفته است و شاهد تبلیغات اغراق آمیز در مورد آن هستیم هم می تواند تا ۲۶ درصد باعث کاهش میزان چربی های ناحیه ای در محل مورد استفاده شود و البته احتمال برگشت سایز با این روش نیز وجود دارد و اغلب میزان کاهش چربی با این روش به اندازه ای نیست که بتواند رضایت بیمار را جلب کند .

روش های تهاجمی

  • لیپوساکشن

روش های تهاجمی مانند لپوساکشن جز روش های کاملا جدی برای درمان سلولیت و از بین بردن بافت های چربی هستند . در این روش کانول ساکشن با فشار منفی وارد بافت می شود و سلول های چربی را مورد تهاجم قرار می دهد . فشار منفی موجود در کانول باعث کنده شدن سلول های چربی از بافت ناحیه و ورود آن ها به ظرف های ساکشن می شود .

درمان-سلولیت

درمان-سلولیت

  • لیزر لیپولیز

در روش لیزر لیپولیز که روش تهاجمی و نسبتا جدیدی در درمان سلولیت است به کمک پروب لیزر وارد بافت چربی می شوند و آن را ذوب و مایع می کنند . حرارتی که در بافت چربی ایجاد می شود ضمن ذوب کردن بافت و ایجاد سهولت در امر تخلیه چربی باعث ایجاد یکنواختی خاصی در محل ساکشن شده هم می شود .

سابسیژن

میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن

هایفوتراپی

راه های ارتباطی

۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر الهه لطفی

پاسخ

2 + 16 =