2 / 5. 1

۳ دقیقه
لیفت-ابرو-با-نخ

لیفت ابرو با نخ

آنچه می خوانید...

لیفت ابرو با نخ

لیفت نخ را می توان از جمله عمل های کم خطر زیبایی دانست که نتیجه خوبی را برای جوان سازی پوست و زیبایی صورت در پی دارد. لیفت به صورت سرپایی و بدون درد انجام می گیرد و تغییرات اولیه بسیار چشم گیری دارد که گاهی به اشتباه باعث می شود افراد به این نتیجه برسند که لیفت می تواند موقتی باشد، در صورتیکه با تکرار نخ گذاری در مدت زمان های تعیین شده به نتیجه رضایت بخشی خواهید رسید.

با افزایش سن اتفاقی که برای پوست می افتد کشش و قابلیت ارتجاعی پوست و همچنین میزان چربی موجود در پوست کاهش پیدا می کند که معمولا با افتادگی پوست خود را نشان می دهد. یکی از راه های مقابله و برطرف کردن آن،  می توان لیفت ابرو با نخ را نام برد که بسیار کاربردی است.

موارد استفاده لیفت ابرو با نخ

برای افتادگی های ابرو لیفت با نخ بسیار مناسب بوده و با توجه به میزان افتادگی تعداد نخ توسط پزشک تعیین می شود. همچنین می توان با لیف ابرو با نخ، فاصله بین دو ابرو تاج ابرو را تغییر داد و یا حلال در ابرو ایجاد نمود که این موارد می تواند در افتادگی پلک نیز تاثیر گذاشته و آن را برطرف نماید. ضمنا با نخ های لیفت می توان بر طبق انتظار فرد، میزان لیفت را در ابرو مشخص کرد.

دکتر الهه لطفی متخصص پوست و مو و زیبایی می باشد که در زمینه لیفت ابرو با نخ مهارت بالایی دارند . جهت رزرو وقت دهی و مشاوره می توانید با شماره هایی که در داخل سایت می باشد تماس حاصل فرمائید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

چروک ها و یا قرمزی که به صورت طبیعی حین لیفت ایجاد می شود بعد از گذر دو سه روز کاملا برطرف می شود. و بعد از شش ماه تغییرات مناسب زیباسازی قابل مشاهده است.

روش نخ گذاری برای لیفت ابرو

برای هر ابرو بعد از اینکه تعداد نخ های لیف مشخص شده، ابتدا محل کارگزاری نخ را تعیین کرده و آنگاه شروع به کار می شود. نخ را کمی در رویش مو کار می گزاریم که گره نخ در رویش مو قرار گیرد. برای قرینه بودن لیفت ابروها بعد از پایان کارگذاری نخ ها آن را به یک اندازه کشیده و از نگاه روبرو دقیقا یکسان بودن آن را تظیم می کنند.  نکته بسیار با اهمیت این است که نخ باید در سطوح مساوی پوست قرار گیرد.

آیا لیفت ابرو با نخ عوارض دارد؟

این سوالی است که برای اکثر جراحی ها پرسیده می شود. لیفت ابرو با نخ عوارضی نداشته و در موارد بسیار محدود ممکن است باعث آلرژی شود و یا عفونت ناشی از آن با آنتی بیوتیک ها قابل پیشگیری است.

لیفت-ابرو-با-نخ
لیفت-ابرو-با-نخ

نکته دیگری که در مورد لیفت ابرو با نخ وجود دارد جذب شدن نخ در پوست است معمولا بعد از مدت زمانیکه توسط متخصص پوست و مو و زیبایی مشخص می شود این اتفاق می افتد زیرا جنس نخ لیفت از جنس نخ هایی است که برای عمل دریچه های قلب استفاده می شود و این عمل جذب باعث شده لیفت مورد نظر به خوبی خود را نشان دهد.

نخ های لیفت

در تهیه نخ لیفت باید بسیار دقت شود زیرا اگر نخ های لیفت از جنس مرغوبی نباشد عوارض جانبی ایجاد می کند و پوست ممکن است دچار سلولیت شده و به آن واکنش نشان دهد.

سایر خدمات دکتر الهه لطفی متخصص پوست به شرح زیر هستند:

لیزر موهای زائد

تزریق ژل 

لایه برداری پوست

هایفوتراپی

لیزر فرکشنال

دکتر الهه لطفی

متخصص پوست دارای مدرک تخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای مدرک MD از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران سابقه فعالیت در مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون انجام پروژه با عنوان مقایسه شیوع عفونت هلیکوباکتر پیلوری در بیماران مبتلا به رزاشیا دارای مدرک AMC (Australian medical test) عضو فعال انجمن مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون عضو انجمن متخصصین پوست ایران از سال 1385 تا کنون عضو آکادمی اروپایی پوست از سال 1387 تا کنون عضو سازمان نظام پزشکی ایران انتشار مقاله با عنوان " آیا لیزر با کانولا می تواند راه جایگزین و قابل قبولی برای درمان جای جوش یا اسکار باشد؟" تحقیقات در زمینه : - ملازما - زیبایی - لیزر - روش های نوینی در زمینه درمان جوش - پمفیگوس وولگاریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سیزده =