06 ژوئن

متخصص پوست خوب در یوسف آباد

متخصص پوست خوب در یوسف آباد

چرا باید به متخصص پوست مراجعه کنیم؟ متخصص پوست خوب در یوسف آباد چه ویژگی هایی دارد؟ متخصص پوست خوب چه خدماتی ارائه می دهد؟

زیبایی و زیبا دیده شدن یکی از امیال درونی بشر است. به طور ذاتی هر انسانی مایل است تا زیبا باشد و زیبا دیده شود. بدون شک صورت و چهره ی همه ی افراد دارای زیبایی های منحصر به فرد و خاصی است، اما گاهی بسیاری از افراد نقص هایی را در صورت و چهره ی خود مشاهده می کنند که مایل هستند این نقص ها را بر طرف سازند تا چهره ی زیبا تری داشته باشند. بسیاری از افراد نیز بدون آن که نقصی در چهره ی خود داشته باشند مایل هستند تا زیبایی بیشتری داشته باشند. یک متخصص پوست و مو می تواند در این زمینه کمک کننده باشد. اما یک متخصص پوست خوب چگونه می تواند موجب زیبا تر شدن شود؟ چه روش هایی برای زیبا تر شدن پوست و صورت وجود دارد؟ در این مقاله قصد داریم یک متخصص پوست خوب در یوسف آباد را به شما معرفی کنیم.

دکتر-پوست-خوب-در-تهران

چرا باید به متخصص پوست خوب در یوسف آباد مراجعه کنیم؟

به طور کلی چرا باید به متخصص پوست مراجعه کنیم؟ همه ی افراد در طول زندگی ضروری است حتی اگر از هیچ گونه عارضه پوستی رنج نمی برند، به یک متخصص پوست مراجعه کنند تا به پوست آن ها به طور کامل معاینه و چک شود. امروزه آگهی هایی زیادی را مشاهده می کنیم که افراد سودجو و بدون دانش خدمات زیبایی پوست و مو را ارائه می دهند. تصور می کنید علت چیست؟ امروزه جراحی های زیبایی و عمل هایی که برای زیبایی پوست و مو انجام می شود، در میان افراد جامعه بسیار شایع شده است. برای انجام عمل های زیبایی الزامی است تا به یک متخصص ماهر پوست مراجعه شود چرا که مراجعه مراکز غیر حرفه ای نه تنها موجب کاستن زیبایی می شود بلکه ممکن است عارضه های خطرناک پوست و مو را نیز به دنبال داشته باشد.

متخصص پوست خوب در یوسف آباد چه ویژگی هایی دارد؟

صورت و چهره ی هر انسانی برای وی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و برای انجام هر گونه عمل زیبایی روی صورت نباید ریسک کرد و الزامی است تا به یک متخصص خوب مراجعه شود تا هم روند زیبایی به بهترین شکل ممکن پیگیری شود و هم از ایجاد هر نوع عارضه جلوگیری شود. اما یک متخصص پوست خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 • هر روزه روش ها و ترند های جدیدی برای انجام عمل های زیبایی صورت معرفی می شود. یک متخصص پوست خوب هر روزه علم و دانش خود را آپدیت کند و از جدید ترین تکنیک ها و به روز ترین تجهیزات استفاده کند.
 • متخصص پوست خوب باید بتواند روند درمان را با کمترین عوارض تکمیل کند.
 • متخصص پوست خوب باید دارای تجربه ی مفید و کافی باشد. هر چه یک متخصص پوست نمونه کار های مفیدی داشته باشد راحت تر می توان به او اعتماد کرد.

متخصص پوست خوب در یوسف آباد تمامی ویژگی های یاد شده را دارا می باشد.

متخصص پوست خوب در یوسف آباد چه خدماتی ارائه می دهد؟

متخصص پوست خوب در یوسف آباد کلیه خدمات مربوط به زیبایی پوست و مو، درمان بیماری های پوست و مو، لیزر موهای زائد، تزریقات زیبایی،جوان سازی صورت و … را ارائه می دهد. برخی از خدمات متخصص پوست خوب در یوسف آباد به شرح زیر می باشند:

 • تزریق بوتاکس پیشانی: به طور کلی تزریق بوتاکس پیشانی تقریبا هر چهار ماه انجام می گیرد و هنگامی که نخستین تزریق بوتاکس پیشانی را انجام می دهید ممکن است نتایج تزریق بوتاکس به مدت طولانی باقی نمانند و نیاز است ۲ تا ۳ ماه بعد هم مجددا به متخصص پوست مراجعه نمایید.
 • لیفت ابرو با نخ: برای افتادگی های ابرو لیفت با نخ بسیار مناسب بوده و با توجه به میزان افتادگی تعداد نخ توسط پزشک تعیین می شود. همچنین می توان با لیف ابرو با نخ، فاصله بین دو ابرو تاج ابرو را تغییر داد و یا حلال در ابرو ایجاد نمود که این موارد می تواند در افتادگی پلک نیز تاثیر گذاشته و آن را برطرف نماید. ضمنا با نخ های لیفت می توان بر طبق انتظار فرد، میزان لیفت را در ابرو مشخص کرد.
  • درمان لک: چندین نوع لیزر برای از بین بردن این لک ها وجود دارد از جمله این لیزرها، لیزر Q SwItch، لیزر الکساندرایت با پهنای موج بسیار پایین و لیزر فرکشنال هستند. استفاده از لیزر برای درمان لک مناسب است ولی باید توسط متخصص پوست و مو و زیبایی حاذق انجام شود تا پوست دچار عوارض بعدی نشود. همچنین انتخاب لیزر مناسب برای پوست اهمیت دارد.
  • مزوتراپی: مزوتراپی نوعی روش درمانی تزریقی است که در تمام دنیا به خصوص فرانسه کاربرد زیادی در درمان های زیبایی دارد . متاسفانه تعداد مقاله های علمی که تائید کننده کاربرد مزوتراپی در زمینه پوست و مو باشند کم هستند و به همین دلیل خیلی از متخصصان پوست این روش درمانی را قبول ندارند . این در حالی است که در کنگره های اروپایی این روش بسیار کاربردی و شایع است و هیچ کس در مورد موثر بودن یا نبودن آن سوالی نمی پرسد زیرا تقریبا همه از تاثیر مثبت مزوتراپی آگاهی لازم دارند .
  • درمان سلولیت: سلولیت به تجمع بافت چربی در قسمت های خاصی از بدن مانند ران – شکم یا پهلوها گفته می شود . در واقع سلولیت نوعی چاقی موضعی است که معمولا تحت تاثیر رژیم غذایی یا ورزش قرار نمی گیرد و به راحتی از بین نمی رود و درمان سلولیت انجام نمی شود . به همین دلیل هم افراد مبتلا به سلولیت برای درمان مشکل خود و تاثیر بر این بافت چربی مزاحم به روش های مختلف تهاجمی برای رفع سلولیت از روش های غیر تهاجمی موثرتر هستند اما برخی افراد تمایل به اقدامات درمانی غیر تهاجمی دارند حتی اگر نتیجه آن برایشان رضایت بخش نباشد.
دکتر الهه لطفی متخصص پوست در یوسف آباد می باشند که در زمینه درمان بیماری های پوستی و تزریقات زیبایی مانند تزریق بوتاکس، تزریق ژل و…مهارت بالایی دارند . جهت رزرو وقت دهی و مشاوره می توانید با شماره هایی که در داخل سایت می باشد تماس حاصل فرمائید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

پاسخ

هفت + 19 =

Call Now Button