۲۹ مرداد

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن

آیا می دانستید می توانید هر زمان که بخواهید به وسیله میکرودرم ابریژن زیبایی و جوانی پوست خود را برگردانید؟

میکرودرم ابریژن یک روش غیر تهاجمی می باشد و برای جوانسازی پوست استفاده می شود . معمولا برای رفع اسکارهای سطحی پوست برای رفع تیرگی – کک و مک – چروک های سطحی و منافذ باز و جوش های سر سیاه می توان از میکرودرم ابریژن استفاده کرد . این روش مانند دیگر روش ها برای هر فردی استفاده نمی شود و موارد منع مصرف دارد .

افراد کاندید برای میکرودرم ابریژن

  • افرادی که انتخاب می شوند بایستی که دچار نقص ایمنی نباشند
  • لیزرهای قوی در چند ماه اخیر برای آن ها انجام نشده باشد .
  • افرادی که داروهای لایه بردار استفاده نکرده باشند .
  • سیستم ایمنی آن ها نقص فنی نداشته باشد .

لازم به ذکر است افرادی که دارای بافت کلوئیدی هستند همچنین افراد مناسبی برای این کار نمی باشند چون احتمال ایجاد بافت کلوئید در این نوع افراد وجود دارد . دستگاه میکرودرم ابزاری از نوع پودری است دستگاه دارای دو مخزن مجزا می باشد . از طریق پروپای مخصوص پودر اکسید آلومینیوم روی پوست قرار می گیرد همزمان سایش و مکش روی قسمت های مختلف پوست انجام می شود و از طریق دیگری  پودر وارد شده تخلیه شده و وارد مخزن مجزا می باشد .

امروزه افراد بسیاری به دنبال این هستند که چطور می توان جوانی پوست خود را بر گردانند و با به عبارتی جوانسازی پوست را انجام دهند . دکتر الهه لطفی در رابطه با جوانسازی پوست روش های بسیار خوبی را انجام می دهد . میکرودرم ابریژن یکی از روش هایی است که دکتر الهه لطفی متخصص پوست تبحر ویژه ای در این رابطه دارد .

آمادگی هایی که پوست بایستی داشته باشد

بایستی کاملا پوست تمیز باشد با مواد مخصوصی با نوع پوست و تونر های پوست صورت تمیز شود بعد دستگاه آماده می شود میزان ساکشن دستگاه و میزان پودر باید کنترل شده باشد .

برای هر موردی که می خواهیم انجام بدیم باید میزان پودر و ساکشن و دستگاه تنظیم شود . روش کار به این صورت می باشد روی هر قسمتی که می خواهیم میکرودرم انجام دهیم حدود ۳ الی ۴ بار این حالت کشش و داشته باشیم

برای قسمت های مختلف پوست به غیر از صورت که دچار عارضه – تیرگی – اسکار – یا حالت چروک های سطحی باشد می توان این روش را انجام داد .

وقی که می خواهیم این پروب را روی پوست حرکت دهیم باید حتما حالت هم پوشانی داشته باشد . که پوست حالت خطوط به خود نگیرد . مناطقی که مشکل آن بیشتر است مانند کک و مک – چروک های سطحی که دارا هستند می توان با این روش از بین برد .

همین طور که قبلا ذکر شد اگرچه روی پوست تبخال – زخم فعال – یا جوش های بزرگ باشد روی آن منطقه نباید کار شود و برای جوش های زیر پوستی میکرودرم بهترین روش می باشد . منافد باز جمع می شوند و جوش های سر سیاه از بین می روند . چشم بیمار باید کاملا بسته باشد تا پودر وارد چشم و  دهان و اطراف حفره های صورت و بینی وارد نشود .

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن

تمام پودرهایی که در صورت باقی مانده اند با یک حوله نم دار بایستی پاک شود و بیمار باید پوست خود را شستشو دهد تا پودر کاملا از صورت وی از بین رود .

مراقبت های بعد از میکرودرم ابریژن  

  • در مقابل نور آفتاب نباید قرار گرفت .
  • از کرم های ضد آفتاب مناسب استفاده شود

کرم های ترمیم کننده پوست اسامی مختلفی دارد که از آن ها می توان استفاده کرد . به مدت یک هفته از این کرم ها باید استفاده کرد که روند ترمیم و بازسازی پوست سریع تر انجام شود .

فواید و مزایای میکرودرم ابریژن

  • علاوه بر لایه برداری سطحی از پوست باعث تحریک کلاژن سازی و تحریک فیبروپلاست ها برای تولید کلاژن می باشد .
  • به وسلیه میکرودرم ابریژن چروک های سطحی را از بین می رود و منافذ باز را جمع می کند و باعث افزایش گردش خون و خونرسانی و اکسیژن رسانی می شود .

سابسیژن

میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن

هایفوتراپی

راه های ارتباطی

۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر الهه لطفی

پاسخ

18 − هفت =