میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ روشی است که نیمه تهاجمی می باشد و در چند سال اخیر نتایج درمانی بسیار خوبی را از آن گرفته اند .همچنین این روش در مقایسه با لیزر فرکشنال  اثر بخشی بسیار بالایی دارد .

چه افرادی کاندید میکرونیدلینگ هستند ؟

افرادی که مناسب میکرونیدلینگ هستند کسانی هستند که دارای اسکارهای آکنه، سوختگی وخطوط باقی مانده از بارداری هستند . همچنین چروک های سطحی پوست، منافذ، تیرگی و لک های پوستی با این روش قابل درمان می باشند .

چه افرادی نباید میکرونیدلینگ انجام دهند؟

  •  افرادی که درحالت بارداری هستند .
  • افرادی که چار نقص ایمنی و بافت کلوئیدی باشند.
  • کسانی که از روش های درمانی لیزرهای تهاجمی طی چند ماه اخیر استفاده کرده اند و همچنین از داروهای لایه بردار قوی استفاده کرده اند.

دستگاه هایی که در روش میکرونیدلینگ استفاده می شوند  به صورت برقی و دستی هستند.در میکرونیدلینگ به روش دستی از وسیله ای به نام درما رولر استفاده می شود که یک دسته فلزی همراه با سوزن های مخصوصی است که با چرخش روی پوست سوراخ های بسیار ریز یا میکرونیدلینگ را روی پوست ایجاد می کند .

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

روش کار با دستگاه های برقی نیز به این صورت است که  این دستگاه ها کارتریج های مخصوص خود را دارند که داخل این کارتریج تعداد مشخصی سوزن های بسیار تیز و از جنس فلزات مرغوب قرار گرفته است که بتوانند نفوذ کاملی به داخل پوست داشته باشند و و مستقیما وارد لایه درم پوست می شوند. همچنین این دستگاه ها میزان نفود سوزن را مشخص می کنند که این مسئله بستگی به ضخامت پوست دارد . سرعت دستگاه هم مشخص است . مزیتی که این دستگاه نسبت به لیزر فرکشنال دارد این است که التهاب یا سوختگی روی سطح پوست ایجاد نمی کند و وارد لایه درم پوست می شود و در نتیجه التهاب بسیار مختصری روی سطح پوست ایجاد می شود که با درمان های مراقبتی طی چند روز برطرف می شوند  .

میکرونیدلینگ روشی می باشد که جهت جوانسازی پوست استفاده می شود و باید تحت نظر یک متخصص پوست با تجربه انجام شود. دکتر الهه لطفی متخصص پوست میکرونیدلینگ را با متدهای جدید و کاربردی انجام می دهند و رضایت مشتری را حاصل می کنند. شما می توانید جهت رزرو وقت و مشاوره های لازم با شماره های ۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳ تماس حاصل نمائید.

پوست صورت باید کاملا تمیز باشد و با مواد مخصصوص ضد عفونی شود. سپس در ناحیه مورد نظر داروی بی حسی موضعی می گذاریم. مدت زمان بی حسی هم معمولا بین 20 الی 30 دقیقه می باشد. همزمان با این کار از داروهای مناسب هم استفاده می کنیم که روی پوست قرار می گیرند و این کار را تا زمانی انجام می دهیم که پوست حالت قرمزی به خود بگیرد . تحت هیچ شرایطی نباید به پوست فشار وارد کنیم و میکرونیدلینگ باید  به آرامی انجام شود .

بهتر است پس از میکرونیدلینگ  از کرم های ترمیم کننده و ضد آفتاب استفاده شود که ترمیم پوست هر چه سریع تر انجام شود .

سابسیژن

میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن

هایفوتراپی

راه های ارتباطی

۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر الهه لطفی

دکتر الهه لطفی

متخصص پوست دارای مدرک تخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای مدرک MD از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران سابقه فعالیت در مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون انجام پروژه با عنوان مقایسه شیوع عفونت هلیکوباکتر پیلوری در بیماران مبتلا به رزاشیا دارای مدرک AMC (Australian medical test) عضو فعال انجمن مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون عضو انجمن متخصصین پوست ایران از سال 1385 تا کنون عضو آکادمی اروپایی پوست از سال 1387 تا کنون عضو سازمان نظام پزشکی ایران انتشار مقاله با عنوان " آیا لیزر با کانولا می تواند راه جایگزین و قابل قبولی برای درمان جای جوش یا اسکار باشد؟" تحقیقات در زمینه : - ملازما - زیبایی - لیزر - روش های نوینی در زمینه درمان جوش - پمفیگوس وولگاریس

پاسخ

دو × 1 =

Call Now Button