۱۸ مرداد

هایفوتراپی

هایفوتراپی

هایفوتراپی در اصل برای این است که بتوان پوست را به بهترین شکل ممکن سفت کرد. از این رو یکی از روش هایی که بسیار در بین مردم رواج پیدا کرده است هایفوتراپی می باشد . در این روش انرژی بسیار زیادی به صورت به شکل غیر تهاجمی همراه با اندکی گرما در لایه های زیرین وارد می شود . این گرما سبب می شود که سلول ها برای جوانسازی پوست حالت تحریک پذیری به خود بگیرند . بنابراین تنها با انجام دادن یک مرتبه هایفوتراپی پوست عملکرد خود را مجددا به دست می آورد . روش هایفوتراپی یک روش کاملا مورد اطمینان و تاثیر گذار جهت از بین بردن شلی پوست و سایر مشکلات پوستی نیز می باشد و روشی است که هیچگونه جراحی در آن صورت نمی گیرد .

هایفوتراپی

هایفوتراپی

چگونگی انجام هایفوتراپی

در این حالت احتیاجی نمی باشد که بیمار آماده شود. ابتدا ژل خاصی روی پوست قرار می گیرد و در طی این مرحله برای این که بتوان انرژی را به زیر پوست بیمار رساند از ابزار منحصر به فردی استفاده می شود . همچنین احتمال دارد برخی از اشخاص در این حین متوجه انرژی دستگاه شوند . به همین دلیل متخصص پوست در این زمان عملکرد دستگاه را کنترل می کند تا به مرور زمان بیمار احساس راحت تری کند . هایفوتراپی معمولا بین ۶۰ الی ۹۰ دقیقه  زمان  می برد اما امکان دارد این روش درمانی در نیم ساعت هم تمام شود . احتمال دارد برخی از بیماران در حین درمان احساس کنند پوست آن ها دچار خارش شده و یا گرمای منحصر به فردی را در زیر پوست خود احساس کنند . اما با این حال در این هنگام احتیاجی نیست که نواحی را از حالت گرمی در آورد و سرد کرد . اما می توان به وسیله داروی بی حسی برای این که بیمار احساس بهتری داشته باشد این روش را هم انجام داد اما باید گفت که این روش درمانی درد طاقت فرسایی برای بیمار به وجود نمی آورد.

هایفوتراپی روشی است که می توان توسط آن پوست چروک شده را از بین برد و زیبایی پوست را دو چندان کرد . شل بودن پوست را می توان توسط این روش سفت کرد . دکتر الهه لطفی متخصص پوست یکی از پزشک های متبحری هستند که هایفوتراپی را با بهترین روش انجام می دهند . همچنین شما می توانید جهت رزرو وقت و مشاوره های لازم با شماره های ۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳ تماس حاصل نمائید  یا به پیج اینستاگرام مراجعه کنید.

بیمار بدون هیچ گونه فاصله زمانی بعد از انجام دادن این روش می تواند به کارهای روزانه خود رسیدگی کند و در طول این زمان هیچ احتیاجی به بستری شدن و یا ریکاوری نمی باشد . در این زمان بعد از این که یک جلسه هایفوتراپی انجام شد کلاژن شروع به تولید می کند و نتیجه های دریافتی به مرور زمان خود را نشان می دهند . بعد از گذراندن این مرحله پوست حالت زیباتری به خود می گیرد .

بیشتر بیماران با یک جلسه می توانند به نتیجه دلخواه خود برسند . نتیجه حاصل از این روش در طی ۲ الی ۳ ماه یا در بعضی شرایط بعد از ۶ ماه دیده می شود .

هایفوتراپی چه مزایایی دارد

ترک ها و چین و چروک های پوستی به شدت کم می شوند .

تیرگی،  سیاهی و گودی زیر چشم از بین می رود .

لیفت کردن پوست

بدون هیچگونه عمل جراحی لیفت انجام می شود .

سابسیژن

میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن

راه های ارتباطی

۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر الهه لطفی

پاسخ

نه − 8 =