۲۴ مرداد

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست برای پوست های مختلف انجام می شود و مواد و مدت زمانی که روی پوست های مختلف است باهم متفاوت می باشد .  پاکسازی پوست برای پوست های چرب می تواند چرب بودن پوست را کنترل کند – منافذ پوست را ببندد – جوش های سر سیاه را تخلیه کند و لایه برداری خفیف هم روی پوست انجام می شود کسی که انتخاب می کنیم باید کلاه و پیشبند را داشته باشد و صورت را با مواد مخصوصی تمیز می کنیم برای پوست های چرب معمولا از ژل های پاک کننده  و ژل استفاده می کنیم که درصد کمی چربی دارد پوست را متعادل می کند . روی دو پنبه ژل را آغشته می کنیم و از پایین به بالا صورت را تمیز می کنیم حرکات دست هم معمولا رو به بالا می باشد  و تمام آلودگی های روی پوست و گرد و غبار و آرایش پوست را پاک می کند این کار می توان چند بار انجام داد .تا کاملا پوست تمیز شود . در  مرحله دوم تونر می باشد . تونر پاک کننده ای به صورت لوسیون می باشد و تکمیل کننده شیر پاک کن می باشد و پا کننده مضاف دارد و برای پوست های مختلف  متفاوت هستند .

بعد از این که این کار انجام شد مرحله بعد ماساژهای پوست می باشد ماساژهای که روی صورت انجام می شود و فواید درمانی خود را دارد و باعث می شود گردش خون و اکسیژن رسانی روی پوست افزایش پیدا کند و مراحل بعدی کار را راحت تر کند و کمک کننده هست .

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست

ماساژ مراحل مختلفی دارد معمولا ۸ مرحله اصلی دارد که هر کدام جزئیات مختلف دارد . بعد از آماده کردن پوست صورت را برای پاکسازی آماده می کنیم . ماساژ در ناحیه گردن و صورت انجام می شود دست را حتما با روغن ماساژ اغشته می کنیم  فشار دست طوری باشد که بیمار احساس ناراحتی نکند .  اکثر حرکات از قسمت پایین به سمت بالا است و برخی از حرکات به شکل افقی می باشد . در ناحیه صورت را تا ۳ الی ۴بار تکرارکنیم .

کشش ها به صورت ملایم انجام می شود به این مرحله حرکات نرم اولیه می گویند .

پاکسازی پوست امروه بسیار طرفدار پیدا کرده است و افراد بسیاری برای این کار به دنبال یک متخصص خوب هستند . دکتر الهه لطفی متخصص پوست پاکسازی پوست را به بهترین شکل انجام می دهد و تکنک و متدهای بسیاری را در این روش به کار می گیرد. همچنین شما می توانید جهت رزرو وقت و مشاوره های لازم با شماره های ۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳ تماس حاصل نمائید .

مرحله دوم ماساژ فشار می باشد که فشارهای دورانی و پرتاپی با انگشت روی نقاط مخصوصی انجام می شود .

مرحله بعد فشارهای پرتاپی است که می توان این مرحله را چند نوبت تکرار کرد .

در حین کار هر زمان که چربی دست کاهش پیدا کرد مجددا دست راچرب می کنیم و کار را ادامه می دهیم مراحل بعدی شامل حرکات ضربه ای – حرکات غلتکی – حرکاتی که مربوط به چشم می باشد – حرکات عروقی و سیاهرگی – حرکات نرم نهایی .

با این عمل پوست تا حدودی برای پاکسازی پوست آماده می شود . برای پوست های چرب از بخور استفاده می کنند . برای افرادی که باردار هستند و دارای آلرژی و آسم هستند از بخور استفاده نمی شود . پوست هایی که خشک و حساس هستند بهتر است بخور بسیار محو استفاده شود . برای پوست های چرب از بخور استفاده می کنند .

سابسیژن

میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن

هایفوتراپی

راه های ارتباطی

۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر الهه لطفی

پاسخ

8 + 13 =