کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

امروزه زیبایی صورت یکی از مشکلات و دغدغه های بسیاری از افراد شده است . همه به دنبال این هستند که زیبایی و جذابیت صورت خود را حفظ کنند .کربوکسی از نام عملی گاز دی اکسید کربن نشات می گیرد و در کربوکسی تراپی برای این که جوانسازی پوست انجام شود – چین و چروک ها برطرف شود – ترک های پوستی و کم شدن سلوله های چربی یا درمان سلولیت ها استفاده می شود .

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

در مجموع گاز CO2 در هر بافتی که وجود داشته باشد موجب می شود جریان خون بالا رفته و مویرگ های جدید به وجود آیند و هم چنین ترمیم و تولید بیشتر تارهای کلاژن و الاستین در همان قسمت می شود . بعد از این که در بافت چربی تزریق شود نخست با به وجود آوردن صدمات نشات گرفته از فشار و صدماتی که وارد شده است موجب می شود سلول های چربی بشکنند و سپس با بالا رفتن جریان خون در رگ ها موجب می شود اکسیژن در قسمت بهتر دفع شود . البته این را باید به خاطر داشت که این گاز دارای سم می باشند و به همین دلیل بافت های چربی را خراب می کند .

پس از تزریق  چربی ابتدا با ایجاد آسیب ناشی ازفشار و ضربه ،سلول های چربی را شکننده کرده و بعد با افزایش جریان خون در رگ ها،باعث افزایش اکسیژن در محل و دفع بهتر چربی می شود. البته این گاز برای سلولهای چربی مستقیما سمی وکشنده بوده و باعث تخریب آنها می شود.

کربوکسی تراپی یکی از روش های جوانسازی پوست می باشد که با دقت بالایی باید انجام شود . دکتر الهه لطفی متخصص پوست کربوکسی تراپی و دیگر روش های جوانسازی و زیبایی پوست را با تجربه و مهارت بسیاری انجام می دهد . جهت مشاوره و رزرو وقت می توانید با شماره هایی که در داخل سایت می باشد تماس حاصل فرمائید .

کربوکسی تراپی چه کاربردهایی دارد

 • جمع شدن چربی و کم شدن وزن
 • برطرف کردن سیاهی دور چشم
 • بیماری های دیابتی
 • رفع کردن زخمی که روی پوست ایجاد شده است
 • لک های صورت را از بین می برد .
 • از بین بردن تمامی ترک های پوستی
 • اگر بر اثر آکنه جوشی ایجاد شود می توان با این روش آن را برطرف کرد.
 • افتادگی پوست های قسمت های قفسه سینه – بازوها و … را درمان می کند .
 • کاسته شدن چین و چروک های پوستی
 • برطرف کردن جای زخم یا جراحی
 • بیشتر شدن موهای صورت و سر
 • اسپاسم عضله ها را درمان می کند

کربوکسی تراپی چند جلسه به خود اختصاص می دهد

جلساتی که در این روش نیاز است با نوع درمان بسیار باهم تفاوت دارد . جهت کاشته شدن از چربی موضعی به صورت عادی و طبیعی بین 8 الی 10 جلسه احتیاج دارد . فواصلی که بین جلسات باید باشد یک الی دو هفته می باشد. برای این که نتیجه ماندگاری بیشتری داشته باشد بایستی به مدت چندین سال سالی یک مرتبه مجددا این کار تکرار شود . برای رفع سلولیت بین 6 الی 10 جلسه نیاز است که هر یک الی دو هفته یک بار انجام شود . برای این بتوان چین و چروک را درمان کرد بایستی در 4 الی 6 جلسه این کار را انجام داد که به فواصل یک هفته ای انجام می شود . هر جلسه کربوکسی تراپی بین 15 الی 30 دقیقه زمان نیاز دارد .

دکتر الهه لطفی

متخصص پوست دارای مدرک تخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای مدرک MD از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران سابقه فعالیت در مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون انجام پروژه با عنوان مقایسه شیوع عفونت هلیکوباکتر پیلوری در بیماران مبتلا به رزاشیا دارای مدرک AMC (Australian medical test) عضو فعال انجمن مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون عضو انجمن متخصصین پوست ایران از سال 1385 تا کنون عضو آکادمی اروپایی پوست از سال 1387 تا کنون عضو سازمان نظام پزشکی ایران انتشار مقاله با عنوان " آیا لیزر با کانولا می تواند راه جایگزین و قابل قبولی برای درمان جای جوش یا اسکار باشد؟" تحقیقات در زمینه : - ملازما - زیبایی - لیزر - روش های نوینی در زمینه درمان جوش - پمفیگوس وولگاریس

پاسخ

1 × 1 =

Call Now Button