0 / 5. 0

۳ دقیقه
سفت بستن موها

سفت بستن موها

آنچه می خوانید...

سفت بستن موها

آیا می دانستید بیشترین عاملی که موجب شده است شما به کم پشتی مو دچار شوید بستن سفت بستن موها می باشد ؟ شاید برای شما هم جالب باشد که مگر می شود سفت بستن موها در این حد تاثیر بر موها بگذارد؟ در ادامه این مطلب توضیحاتی در این باره شرح داده شده است.

سفت بستن موها برای تمامی افراد بسیار عوارض دارد و می تواند موجب کچلی آن ها شود . برخی از خانم ها برای سفت بستن موهای خود از سنجاق و کلیپس های محکم استفاده می کنند . این ابزار موجب می شود موها کشیده شود و ریزش کند و نیز محکم بستن موها به صورت دم اسبی هم چنین سبب می شود مو ریزش پیدا کند و توصیه ما به شما این است که موهایتان را شل ببندید تا موها کشیده نشود .

سفت بستن موها
سفت بستن موها

برطبق نظریه یک متخصص پوست مشکلات روانی و استرس زیاد و بیماری عفونی می تواند موجب کچلی سکه ای شود . دکتر الهه لطفی برنامه غذایی نادرست . استفاده از داروهای مختلف و سابقه خانوادگی را علل ریزش مو اعلام کرد و بر این باور است که زنانی که در دوره عادت ماهانه خود قوی نیستند و کسانی که در دوره شیردهی و یائسگی هستند به احتمال بسیار زیاد متاسفانه موهای خود را از دست می دهد و بعضی از داروهایی که فشار خون بالا را تحت نظر می گیرند – ویتامین A به اندازه بسیار بالا و همچنین داروهای ضد بارداری سبب ریزش مو می شود .

ریزش مو دغدغه ای است که همه افراد درگیر آن هستند و بر دلایل بسیاری این اتفاق رخ می دهد . دکتر الهه لطفی متخصص پوست می تواند در این باره مشاوره های لازم را به بیمار بدهد و ریزش مو را درمان کند و رضایت بیمار را از آن خود کند . همچنین شما می توانید جهت رزرو وقت و مشاوره های لازم با شماره های ۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳ تماس حاصل نمائید .

بستن موها به همراه کش در دراز مدت – سفت بستن موها – وجود نداشتن مواد پروتئینی در برنامه غذایی سبب می شود مو ریزش پیدا کند .

با این حال که دم اسبی های محکم یا موهای بافته شده از عادت های بسیاری از اشخاص می باشد این را باید یادآوری کرد این مدل مو باعث می شود مو تحت فشار بسیاری قرار گیرد به آن ها صدمه وارد کند و تاثیرات بسیار منفی را روی آن ها بگذارد و حتی قادر به این است که سبب می شود ریشه مو به صورت همیشگی کیفیت خود را از دست بدهد و داغون شود . و نیز قادر به این است که ریزش مو دیگر  نتواند درمان شود . شرایطی که در آن ریشه موها به صورت کامل و به صورت همیشگی قوی نباشد  این امکان وجود نداشته باشد که موها دوباره شروع به رشد کنند .

عادت های رفتاری همچون سفت بستن موها به شکل دم اسبی یا موها بافته شدن موها علاوه بر صدمه وارد کردن به ساقه مو می تواند منجر شود که مو ریزش کند و از ریشه آن این اتفاق رخ دهد که اگرچه این رویداد مجددا رخ دهد باعث می شود موی سر در حد بسیار زیادی کشیده شود و به مرور زمان پیاز مو را از بین ببرد .

سابسیژن

میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن

هایفوتراپی

راه های ارتباطی

۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر الهه لطفی

دکتر الهه لطفی

متخصص پوست دارای مدرک تخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای مدرک MD از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران سابقه فعالیت در مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون انجام پروژه با عنوان مقایسه شیوع عفونت هلیکوباکتر پیلوری در بیماران مبتلا به رزاشیا دارای مدرک AMC (Australian medical test) عضو فعال انجمن مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون عضو انجمن متخصصین پوست ایران از سال 1385 تا کنون عضو آکادمی اروپایی پوست از سال 1387 تا کنون عضو سازمان نظام پزشکی ایران انتشار مقاله با عنوان " آیا لیزر با کانولا می تواند راه جایگزین و قابل قبولی برای درمان جای جوش یا اسکار باشد؟" تحقیقات در زمینه : - ملازما - زیبایی - لیزر - روش های نوینی در زمینه درمان جوش - پمفیگوس وولگاریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =