سابسیژن جای جوش

سوالات متداولمیانگین زمان مطالعه : ۱ دقیقه

آنچه می خوانید...
  • سابسیژن چه روشی می باشد ؟

سابسیژن روش نوینی می باشد و اصلی ترین مزیت آن این است که بیمار در دوره نقاهت بسیار کمی بهبود پیدا می کند  و احتیاج به مراقبت های خاصی ندارد .

  • آیا صورت بیمار در این روش سوراخ سوراخ می شود ؟

سابسیژن به وسیله دو سوراخ بسیار ریز صورت می گیرد و مثل تکنیک های کهن نمی باشد که اندازه درمان هایی که برای اسکار آکنه صورت می گیرد بسیار باشد و حفره های بسیاری در صورت بیمار ایجاد نمی شود.

سوالات متداول سابسیژن
سوالات متداول سابسیژن
  • چه فرقی بین سابسیژن قدیم و سابسیژن جدید می باشد ؟

یکی از مزایای اساسی که این روش داراست  این می باشد که اندازه دفعات آن نسبت به تکنیک قبلی ناچیز است . هر یک بار این روش با سه بار سابسیژن در تکنیک قبلی یا سابسیژن همراه با نیدل یکسان است . در نهایت با یک بار سابسیژن بیمار به شکل یکباره تغییرات بسیاری را ملاحظه می کند . این روش برای اسکار آکنه هایی که دارای عمق بسیاری هستند قابل استفاده هستند و می توان این روش ها را همزمان با روش های دیگر انجام داد که شامل موارد ذیل می شود :

  • لیزر
  • میکرونیدلینگ

به عنوان مثال فردی که نمی تواند زمان زیادی را اختصاص دهد می تواند در یک جلسه سابسیژن را لیزر و دیگر روش ها را می تواند با هم همزمان انجام دهد برعکس روش قدیمی که امکان پذیر نبود .

  • آیا سابسیژن را باید در فصل خاصی انجام داد ؟

سابسیژن برعکس روش های دیگر هیچ احتیاجی به زمان خاصی یا فصلی ندارد و بیماران می توانند هر زمان که تمایل داشتند سابسیژن را انجام دهند .

  • برای سابسیژن چند جلسه باید اختصاص داد ؟

کسانی که دارای جای جوش هستند همان یک جلسه کفایت می کند اما اگرچه جای جوش دارای عمق باشد به تعداد ۳ جلسع بایستی سابسیژن صورت گیرد . فرد می تواند در حین همان جلسه اول تغییرات زیادی را در صورت خود مشاهده کند .

  • آیا بعد از سابسیژن باید مراقبت های خاصی را انجام داد ؟

به خاطر این که سابسیژن به روش جدید صورت می گیرد هیچ احتیاجی به مراقبت بخصوصی ندارد اما به علت این که دو سوراخ در پوست به وجود می آید توصیه می شود به مدت دو روز هیچ تماسی پوست با آب نداشته باشد و روی آن پماد آنتی بیوتیک استفاده شود .

سابسیژن

میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن

هایفوتراپی

راه های ارتباطی

۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر الهه لطفی

دکتر الهه لطفی

متخصص پوست دارای مدرک تخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای مدرک MD از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران سابقه فعالیت در مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون انجام پروژه با عنوان مقایسه شیوع عفونت هلیکوباکتر پیلوری در بیماران مبتلا به رزاشیا دارای مدرک AMC (Australian medical test) عضو فعال انجمن مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون عضو انجمن متخصصین پوست ایران از سال 1385 تا کنون عضو آکادمی اروپایی پوست از سال 1387 تا کنون عضو سازمان نظام پزشکی ایران انتشار مقاله با عنوان " آیا لیزر با کانولا می تواند راه جایگزین و قابل قبولی برای درمان جای جوش یا اسکار باشد؟" تحقیقات در زمینه : - ملازما - زیبایی - لیزر - روش های نوینی در زمینه درمان جوش - پمفیگوس وولگاریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *