۵ دقیقه
بهترین دکتر لیفت صورت

بهترین دکتر لیفت صورت در تهران

آنچه می خوانید...

لیفت صورت یکی از بهترین تکنیک ها برای از بین بردن چین و چروک صورت و برای داشتن ظاهری جوانتر در صورت شما است. این روش می‌تواند افتادگی یا چین‌خوردگی پوست ، گونه‌ها و خط فک و قسمت های دیگر صورت را از بین برده و عواملی که باعث افزایش سن شما می شوند را برطرف نماید. بهترین دکتر لیفت صورت در تهران با معاینه دقیق چهره تان بهترین تصمیم برای ایجاد ظاهری شاداب و جوان را می گیرد و از این طریق است که زیبایی و جوانی را به شما هدیه می کند.

بهترین دکتر لیفت صورت

در طول لیفت صورت قسمتی از پوست صورت در هر طرف صورت به عقب کشیده می‌شود وو این کشیدگی باعث می شود که آثار افتادگی و چین و چروک از بین برود. ممکن است برخی از افراد نیاز به جراحی لیفت صورت داشته باشند اما در بسیاری از موارد روش های بدون جراحی و کم تهاجم نیز پاسخگو است.

به غیر از مواردی که روی پوست صورت انجام می شود، جوانسازی در گردن نیز وجود دارد، اغلب به عنوان بخشی از لیفت صورت برای کاهش رسوبات چربی و افتادگی پوست روی گردن نیز تغییراتی برای جوانسازی انجام می شود که به خوبی افتادگی غبغب را از بین می برد.

لیفت صورت چین و چروک های ریز پوست یا آسیب ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید را کاهش نمی دهد و شما نیاز دارید که همزمان از روش های مکمل برای از بین بردن پیری آن کمک بگیرید، سایر روش های زیبایی می توانند ظاهر یا کیفیت خود پوست را برطرف کنند.

چه زمانی لیفت صورت توصیه می شود؟

با گذر زمان پوست حالت ارتجاعی و الاستینه خود را از دست می دهد.افزایش سن، ظاهر و شکل صورت را دستخوش تغییراتی می کند که در نهایت سن بالاتر نشان داده می شود به خصوص اگر فرد مراقبت ها و روتین های پوستی را به خوبی رعایت نکرده باشد. در برخی از افراد تعادل عملکردی پوست دچار اختلال می شود و پوست شما حالت ارتجاعی و شلی کمتری پیدا می کند و رسوبات چربی در برخی از نواحی صورت شما کاهش و در برخی دیگر افزایش می یابد. در هر صورت اگر مشکلات زیر را در چهره به همراه داشته باشید باید لیفت صورت را انجام دهید :

گونه های شما افتاده باشند و حجم آن کم شده باشد

افتادگی گونه ها تاثیر زیادی روی زیبایی و جوان به نظر رسیدن شما دارد،پوست اضافی در خط فک پایین شما افتادگی ایجاد می کند و البته باعث می شود که فشار زیادی در این ناحیه وارد و در نهایت منجر به عمیق شدن چین های پوست از کناره بینی تا گوشه دهان شود. افتادگی گونه ها عارضه ای است که با لیفت صورت به خوبی بر طرف می شود و در برخی از موارد از روش های مکمل مانند تزریق ژل و چربی به خوبی جوانسازی می شود.

وجود چین و چروک در پیشانی و اطراف چشم

چین و چروک ها همیشه وجود دارند و در اثر برخی از عوامل مانند از بین رفتن جوانی و یا عدم توجه به آن عمیق و فرو رفته می شوند. چین خوردن پیشانی در حالت های عمودی و افقی چهره تان را پیر و شکسته نشان می دهد و همینطور خطوط اطراف چشم نیز در زمان صحبت کردن و خندیدن به چشم میخورد. لیفت صورت به کمک تکنیک هایی مانند لیفت با نخ یا لیفت ابرو و تزریق بوتاکس روش هایی است که می تواند حالت اولیه را بازگرداند .

اقدامات قبل از لیفت صورت

باید بهترین دکتر برای لیفت صورت را انتخاب کنید و از ایشان مشاوره های لازم در خصوص این اقدام را دریافت نمایید. با معاینه دقیق صورت و وضعیت پوست و البته تاریخچه ی سلامتی و پزشکی تان می توانید مشاوره ای دقیق و صادقانه دریافت نمایید. بعد از اینکه روش جوانسازی صورت و تکنیک لیفت صورت توسط بهترین متخصص پوست برایتان مشخص شد باید  به یاد داشته باشید که دستورالعمل های دارویی را دنبال کنید ممکن است از شما خواسته شود که برخی از داروها را مصرف و یا برخی دیگر را قطع کنید. دستورالعمل هایی در مورد اینکه چه داروهایی را باید قطع کنید و چه زمانی باید قطع کنید، دریافت خواهید کرد را پزشک به شما اطلاع می دهد. به عنوان مثال، احتمالاً از شما خواسته می شود که هر داروی رقیق کننده خون یا مکمل را حداقل دو هفته قبل از لیفت صورت مصرف نکنید. البته معمولا لیفت صورت کم تهاجم است و نیازی به برش و بخیه های سنگین ندارد اما این شرایط و ضوابط برای برخی از افراد لازم است. در مورد اینکه چه داروهایی برای مصرف بی خطر هستند یا اینکه آیا دوز باید تنظیم شود، با پزشک خود صحبت کنید.

در طول بهبودی کمک بگیرید. اگر لیفت صورت شما به صورت سرپایی انجام می‌شود، برنامه‌ریزی کنید که کسی بعد از جراحی شما را به خانه برساند و شب اول بعد از جراحی در کنار شما بماند.

بعد از عمل

پس از لیفت صورت، ممکن است موارد زیر را تجربه کنید:

درد خفیف تا متوسط

تخلیه از برش ها

تورم

کبودی

بی حسی

اگر موارد زیر را دارید فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

درد شدید در یک طرف صورت یا گردن در عرض ۲۴ ساعت پس از جراحی

تنگی نفس

درد قفسه سینه

ضربان قلب نامنظم

در روز اول بعد از لیفت صورت نیاز است که مراقبت های نسبی داشته و استراحت کنید تا تورم و کبودی ها به خوبی برطرف شوند سعی کنید در روز اول :

با سر بالا استراحت کنید

داروهای مسکن را طبق توصیه پزشک مصرف کنید

برای تسکین درد و کاهش تورم، بسته های خنک را روی صورت بمالید

سایر مشاوره ها و سوالات خود را از پزشک پرسیده و آگاهی نسبی نسبت به آنچه اتفاق می افتد داشته باشید تا بهبودی کامل حاصل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.