0 / 5. 0

۴ دقیقه
تزریق ژل به لب

قیمت تزریق ژل لب

آنچه می خوانید...

قیمت تزریق ژل لب

تزریق ژل در لب ها چه تاثیری در زیبایی فرد دارد؟

قیمت تزریق ژل لب بر چه اساسی تعیین می شود؟

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره مزایای تزریق ژل در لب برای شما عزیزان مطالبی را ارائه نماییم.

تزریق ژل در لب چیست؟

تزریق ژل در لب از روش های غیر جراحی است که هدف آن بازگرداندن زیبایی و حجم به لب ها و نواحی دهان است. این روش در ایران در میان زنان و مردان بسیار محبوب می باشد زیرا آنها اهمیت داشتن لب های زیبا و سالم را به رسمیت می شناسند.

تزریق ژل لب یک درمان زیبایی می باشد و باید توسط یک پزشک واجد شرایط انجام شود. ژل های لب اساسا پر کننده های پوستی هستند که به منظور افزایش حجم لب ها و جوانسازی آنها تزریق می شوند. محصولات پوستی در طول سالها تکامل یافته و در حال حاضر ایمنی مطلوب را با حداقل خطر برای سلامتی کلی بیمار به ارمغان می آورند. تزریق ژل لب در حال حاضر به عنوان یکی از روش های بسیار ایمن و بی خطر شناخته می شود.
تزریق ژل لب با استفاده از یک سوزن فوق العاده خوب که باعث کاهش درد یا ناراحتی می شود در نواحی لب انجام می گیرد. ژل های پرکننده پوستی که در مطب دکتر الهه لطفی استفاده می شوند نوعی ژل بیولوژیکی طبیعی می باشد چرا که که این نوع ژل کاملا بی خطر می باشد و با بدن ما سازگاری دارد.

تزریق ژل به لبمزایای تزریق ژل در لب چیست؟

تزریق ژل در لب در حقیقت لب ها و دهان را هدف قرار می دهد و با افزودن حجم به لب ها، باعث می شود تا لب ها و دهان زیباتر و سالم تر شوند همچنین خطوط گوشه های دهان اصلاح شده و لبخند لثه ای نیز بهبود یابد. خطوط عمودی بر روی لب ها (که به عنوان خطوط سیگار شناخته می شود) می توانند با افزایش حجم لب ها کاهش یافته یا به طور کلی از بین بروند.

تزریق ژل به ناحیه اطراف دهان به منظور اصلاح خطوط لب بالا، پر کردن مناطق توخالی در اطراف دهان و بالا بردن گوشه های دهان انجام می گیرد. همچنین لازم به ذکر است استفاده از ژل لب باید به میزان کافی و نه بیش از حد انجام گیرد تا نتیجه کلی آن موجب حفظ زیبایی و جذابیت طبیعی فرد شود.

دکتر الهه لطفی متخصص پوست در یوسف آباد می باشند که در زمینه درمان بیماری های پوستی و تزریقات زیبایی مانند تزریق بوتاکس، تزریق ژل و…مهارت بالایی دارند . جهت رزرو وقت دهی و مشاوره می توانید با شماره هایی که در داخل سایت می باشد تماس حاصل فرمائید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

تزریق ژل لب درد دارد؟

تزریق ژل در لب اغلب طی ۳۰ تا ۶۰ دقیقه انجام می شود و می تواند با کمک بی حسی موضعی برای کاهش هر گونه ناراحتی و درد انجام شود و در اغلب افراد درد آن هنگام تزریق قابل تحمل می باشد.

قیمت تزریق ژل لب

برای بسیاری از افراد قیمت تزریق ژل لب از اهمیت بالایی برخوردار است ولی لازم به ذکر است افراد بیشتر از این موضوع باید به کیفیت ژل مورد استفاده و مهارت جراح در تزریق ژل اهمیت دهند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره های مندرج در سایت دکتر الهه لطفی متخصص پوست در یوسف آباد تماس حاصل فرمایید.

نتیجه گیری

کلام آخر این است که تزریق ژل نوعی درمان زیبایی می باشد که حتما باید توسط متحصص حاذق و باتجربه انجام گیرد تا عوارضی برای فرد نداشته باشد بنابراین توصیه می شود از انجام آن توسط افراد غیرمتخصص اجتناب کنید.

سایر خدمات:

هایفوتراپی

درمان جای جوش

سابسیژن

(Visited 318 times, 1 visits today)

دکتر الهه لطفی

متخصص پوست دارای مدرک تخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای مدرک MD از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران سابقه فعالیت در مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون انجام پروژه با عنوان مقایسه شیوع عفونت هلیکوباکتر پیلوری در بیماران مبتلا به رزاشیا دارای مدرک AMC (Australian medical test) عضو فعال انجمن مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون عضو انجمن متخصصین پوست ایران از سال 1385 تا کنون عضو آکادمی اروپایی پوست از سال 1387 تا کنون عضو سازمان نظام پزشکی ایران انتشار مقاله با عنوان " آیا لیزر با کانولا می تواند راه جایگزین و قابل قبولی برای درمان جای جوش یا اسکار باشد؟" تحقیقات در زمینه : - ملازما - زیبایی - لیزر - روش های نوینی در زمینه درمان جوش - پمفیگوس وولگاریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *