۲۴ فروردین

فرم دهی چانه

فرم دهی چانه

چانه که در قسمت پایین صورت قرار گرفته است از بخش های مهم تعیین کننده در زیبایی چهره افراد به شمار می رود. اما گاهی ممکن است چانه با سایر اجزای صورت متناسب نباشد و موقعیت آن عقب تر از حالت طبیعی باشد به همین دلیل ممکن است افراد به فکر فرم دهی چانه خود بیفتند تا ظاهر زیباتری به دست آورند. خوشبختانه روش های مختلفی هم برای فرم دهی چانه وجود دارد که نتایج بسیار خوبی را به همراه دارد. از موثرترین روش ها فرم دهی چانه با تزریق ژل می باشد که به دلیل عدم نیاز به جراحی و بی خطر بودن آن، توانسته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم درباره روش تزریق ژل چانه مطالبی را برایتان ارائه نماییم پس در ادامه با ما همراه باشید.

فرم دهی چانه با تزریق ژل چگونه باعث بهبود شکل چانه می شود؟

با افزایش سن استخوان ها و بافت نرم ناحیه فک و چانه به تحلیل می رود و سبب می شود تا چانه به سمت عقب برود.

تزریق ژل چانه بدون نیاز به انجام جراحی های پرخطر می تواند به سرعت باعث فرم دهی چانه شود. این ژل ها حاوی اسید هیالورونیک هستند که به طور طبیعی هم در بدن وجود دارند بنابراین برای بدن حساسیت ایجاد نمی کند. میزان ماندگاری این ژل ها نیز بسته به کیفیت آن متفاوت می باشد.

فرم دهی چانه با تزریق ژل

فرم دهی چانه با تزریق ژل

تزریق ژل چانه چگونه انجام می شود؟

تزریق ژل چانه روشی کاملا تخصصی می باشد بنابراین نیاز است حتما تحت متخصص پوست و مو با مهارت بالا انجام گیرد.

در این روش با استفاده از سوزن یا کانول، ژل به نواحی مورد نظر در چانه تزریق می شود و به دلیل اینکه چانه یک ناحیه عضلانی است سوزن بدون مشکل و به راحتی در آن وارد می شود.

همچنین لازم به ذکر است به دلیل استفاده از کانول در فرم دهی چانه، احتمال ایجاد کبودی یا بروز عوارض جانبی در آن کمتر می باشد.

دکتر الهه لطفی متخصص پوست در یوسف آباد می باشند که در زمینه درمان بیماری های پوستی، درمان ریزش مو و ریزش مژه و تزریقات زیبایی مانند تزریق بوتاکس، تزریق ژل، میکرونیدلینگ و…مهارت بالایی دارند . جهت رزرو وقت دهی و مشاوره می توانید با شماره هایی که در داخل سایت می باشد تماس حاصل فرمائید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

مزایای فرم دهی چانه با تزریق ژل

فرم دهی چانه با تزریق ژل می تواند باعث بهبود موارد زیر شود:

  • بهبود اندازه چانه: تزریق ژل چانه می تواند باعث بهبود اندازه چانه متناسب با سایر اعضای صورت شود و در صورت کوچک بودن بیش از حد چانه، این مشکل را برطرف نماید.
  • بهبود طول چانه: طول چانه برخی از افراد بیش از حد کوتاه است که با تزریق ژل چانه قابل تغییر می باشد.
  • برقراری تقارن چانه: در صورتی که فردی دارای چانه های نامتقارن باشد با استفاده از فرم دهی چانه قابل بهبود می باشد.

عوارض تزریق ژل چانه

ژل هایی که برای فرم دهی چانه استفاده می شوند عمولا حاوی اسید هیالورونیک هستند که به دلیل وجود داشتن به صورت طبیعی در بافت های بدن کاملا با آن سازگاری دارند و هیچ عوارضی به همراه ندارند.

هزینه فرم دهی چانه

هزینه تزریق ژل برای فرم دهی چانه با توجه با عواملی مانند میزان ژل، دستمزد متخصص پوست و کیفیت ژل تعیین می شوند. معمولا برای چانه حدود یک سی سی ژل نیاز می باشد.

نتیجه گیری

فرم دهی چانه با استفاده از تزریق ژل روشی کاملا بی خطر و موثر در فرم دهی چانه می باشد و هیچ عوارضی را به همراه ندارد. فقط نکته حائز اهمیت این است که باید در انتخاب متخصص پوست دقت کافی نمایید زیرا این کار روشی کاملا تخصصی می باشد.

سایر خدمات دکتر الهه لطفی متخصص پوست و مو و زیبایی:

سابسیژن

لیزر فرکشنال

لیفت ابرو با نخ

پاسخ

1 × دو =

Call Now Button