18 سپتامبر

لایه برداری پوست

لایه برداری پوست

لایه برداری پوست در حقیقت این کار را انجام می دهد که سلول های مرده پوست را از بین می برد که پوست شاداب و درخشان شود .

لایه برداری پوست به چه شکل هایی انجام می شود

اسیدها و آنزیم های مختلفی موجب می شود که سلول های مرده از پوست از بین روند . یعنی در واقع یک سوختگی بسیار ناچیز و کنترل شده در پوست ایجا می شود و سلول های مرده بعد از این که جدا شدند سلول های سالم جای آن ها را می گیرند . لایه برداری پوست برطبق موادی که در آن به کار گرفته می شود غلظت آن و زمان که مواد روی پوست می مانند بسیار باهم فرق دارد .

لایه برداری به شکل سطحی

روند لایه برداری در اپیدرم یا لایه سطحی پوست به وجود می آید .که جهت برطرف کردن کدر شدن و تیره بودن پوست انجام می شود و همین طور چروک ها و جای جوش ها را از بین می برد .

لایه-برداری-پوست

لایه-برداری-پوست

لایه برداری معمولی

در برابر لایه های سطحی که دارای عمق بیشتری هستند به داخل پوست نفوذ می کنند و توصیه می شود  تنها در قسمت های دیگر بدن استفاده شود . و جهت عارضه هایی همچون آکنه – خط های پوستی و تغییراتی که در پوست بر اثر آفتاب ایجاد می شود ، صورت می گیرد .

لایه برداری عمیق

این روش جز قدرتمندترین لایه بردارهای پوست می باشد که از آن در درمان چین های پوستی – اثراتی که به علت بالا رفتن سن و آفتاب روی پوست باقی مانده است استفاده می شود . باید این نکته را در نظر داشت که پیلینگ و لایه برداری تنها جهت درمان مشکلات پوستی استفاده نمی شود .

لایه برداری پوست احتیاج به تجربه بسیار زیادی دارد و روشی بسیار حساس می باشد . دکتر الهه لطفی متخصص پوست به تمامی روش های لایه برداری پوست آشنایی دارد و می تواند آن ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد و پوستی زیبا را به بیمار ارائه دهد .

 میکرودرم ابریژن

به وسیله دستگاهی پودر کریستال های سفت با فشار زیادی روی پوست قرار می گیرد این دستگاه با وارد کردن فشار منفی به پوست وارد می کند و مشابه به دستگاه بادکش کاربرد دارد . به وجود آمدن فشار منفی لایه برداری مکانیکی بسیار عالی روی پوست ایجاد می کند .  این روش تمامی منافذ باز پوست را از بین می برد و تمامی جای جوش های سر سیاه را برطرف می کند .

پاسخ

ده + 2 =

Call Now Button