تزریق ژل در لب

تزریق ژل در لب

آیا می دانید با تزریق ژل در لب می توانید لب های خوشگل و برجسته ای داشته باشید؟ همانطور که می دانید این روزها  تزریقات زیبایی و عمل های جراحی زیبایی در میان جوانان شایع شده است. یکی از این تزریقات زیبایی که بسیار مورد پسند جوانان به خصوص خانم ها است، تزریق ژل در لب است. ما در این مقاله سعی داریم تا هر آنچا لازم است درباره تزریق ژل در لب بدانید را عنوان کنیم.

تزریق-ژل-در-لب

چه افرادی نیاز به تزریق ژل در لب دارند؟

افرادی که لب های کوچک و بی حالتی دارند بهترین کاندید برای تزریق ژل در لب هستند. همچنین این نکته حائز اهمیت است که تزریق ژل در لب به گونه ای انجام شود که متناسب با فرم صورت بیمار باشد بنابراین بهتر است قبل از تزریق ژل یک طراحی مناسبی از حالت و فرم لب ها توسط متخصص پوست برای بیمار ترسیم شود. فرم لب ها برای صورت گرد یا کشیده کاملا متفاوت است بنابراین  متخصص پوست و مو و زیبایی باید به زوایای هنری آن توجه کند.

توجه به این نکته ضروری است که برای تزریق ژل در لب حتما ازمواد خوبی استفاده شود که ناخالصی های کمتری داشته باشد و اسید هیالورونیک در آن زیاد است. حجم ژل براساس درخواست بیمار تعیین می شود. معمولا تزریق دردناک نیست چون قبلاز تزریق به بیمار بی حسی موضعی تزریق می شود.

 . دکتر الهه لطفی متخصص پوست می باشد که در زمینه تزریق ژل در لب مهارت بالایی دارند  . جهت رزرو وقت دهی و مشاوره می توانید با شماره هایی که در داخل سایت می باشد تماس حاصل فرمائید .

میزان ماندگاری تزریق ژل در لب با ژل های  هیالورونیک اسید چقدر است؟

این ژل ها عمدتا بین 6 ماه تا 1 سال ماندگاری دارند و همین میزان ماندگاری یکی از مزیت های ژل های  هیالورونیک اسید می باشد  چون در صورتی که بیمار از فرم لب های خود راضی نباشد پس از مدتی به حالت قبل از تزریق برمی گردد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل در لب

تزریق ژل در لب هم مانند سایر تزریقات زیبایی نیازمند مراقبت می باشد هر چند تزریق ژل در لب عوارضی به همراه ندارد. تعدادی از این مراقبت ها عبارتند از:

1-   بهتر است پس از تزریق ژل در لب از یک گاز استریل بر روی لب ها استفاده شود تا مانع از ایجاد عفونت در لب ها شود.

2-   در صورتی که بیمار سابقه تبخال دارد در صورت تجویز متخصص پوست می تواند از قرص آسیکلوویر استفاده کند.

3-   بهتر است تا چند روز از آرایش کردن ناحیه تزریق و استفاده از رژ لب خودداری کند.

4-   پس از تزریق ژل در لب از ماساژ دادن لب ها خودداری کنید چون این کار باعث جابجا شدن ژل در لب ها می شود.

در انتها این نکته حائز اهمیت است که تزریق ژل در لب تحت نظر متخصص پوست ماهر انجام شود تا بیمار دچار مشکلات پس از تزریق ژل نشود.

سایر خدمات دکتر الهه لطفی متخصص پوست به شرح زیر هستند:

لیزر موهای زائد

تزریق ژل 

لایه برداری پوست

دکتر الهه لطفی

متخصص پوست دارای مدرک تخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای مدرک MD از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران سابقه فعالیت در مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون انجام پروژه با عنوان مقایسه شیوع عفونت هلیکوباکتر پیلوری در بیماران مبتلا به رزاشیا دارای مدرک AMC (Australian medical test) عضو فعال انجمن مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون عضو انجمن متخصصین پوست ایران از سال 1385 تا کنون عضو آکادمی اروپایی پوست از سال 1387 تا کنون عضو سازمان نظام پزشکی ایران انتشار مقاله با عنوان " آیا لیزر با کانولا می تواند راه جایگزین و قابل قبولی برای درمان جای جوش یا اسکار باشد؟" تحقیقات در زمینه : - ملازما - زیبایی - لیزر - روش های نوینی در زمینه درمان جوش - پمفیگوس وولگاریس

پاسخ

شانزده − 11 =

Call Now Button