۶ دقیقه
تزریق-ژل-چانه

تزریق ژل چانه چه تاثیری روی چهره می گذارد؟

آنچه می خوانید...
ژل چانه

امروزه انجام جراحی های زیبایی برای افزایش جذابیت چهره بسیار محبوب و پر طرفدار است. در مقابل روش های تهاجمی که برای این امر وجود دارد تکنیک های بدون تهاجم و کم تهاجم تر نیز قابل توجه هستند، و همه روزه بسیاری از افراد به دنبال تکنیک هایی برای از بین بردن ایرادات ظاهری و یا ایجاد زیبایی بیشتر در چهره هستند. از بین روش های کم تهاجم معمولا تزریق ژل یکی از بهترین و محبوب ترین موارد است که می تواند تاثیرات چشمگیری در چهره و اجزای صورت بگذارد. در این مطلب سعی داریم که از اثرات تزریق ژل درچانه صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

فرم دهی چانه با تزریق ژل

شاید برای برخی از شما جالب باشد اما تزریق ژل در چانه نیز انجام می شود. این روش به عنوان یک تکنیک موثر در فرم دهی و ایجاد زاویه بهتر در چهره مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در افرادی که چانه های کوچک و عقب رفته ای دارد به شدت تاثیرات مثبتی به همراه دارد که می تواند با تغییر چشمگیر در ظاهر ایشان بروز نماید. تزریق ژل در چانه نه تنها برای ایجاد زیبایی ظاهری بلکه برای رفع عیوب و ایجاد قرینگی در این ناحیه نیز کاربرد دارد. با تزریق تنها چند سی سی ژل در چانه می توانید تغییرات بسیار شگفت انگیز اما نا محسوسی را ایجاد نمایید.

تزریق ژل چانه می تواند شکل و فرم چانه را تغییر دهد بدون اینکه نیاز به جراحی باشد وباعث جوان تر شدن و زیبایی شما شود. این روش به دلیل بی تهاجم بودن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و به عنوان تکنیک زاویه سازی در افرادی که چانه های کوتاه، کوچک و عقب رفته دارند کاربرد دارد.

تزریق ژل چانه

تزریق ژل چگونه شکل چانه و فک را بهبود می بخشند؟

پرکننده های پوستی یا ژل ها می توانند در چانه تزریق شوند تا شما جوان تر شوید و احساس زیبایی کنید. در طول گذر زمان و افزایش سن، جمجمه فک حرکت می کند و چانه به سمت عقب می رود و این حرکت جمجمه سبب می شود تا استخوان ها و بافت نرم در ناحیه فک به تحلیل برود و باعث تضعیف ماهیچه ها می شود.

تزریق ژل در چانه نه تنها مشکلات افتادگی و یا عیوب آن را بر طرف می کند می تواند چهره تان را کشیده تر و لاغر تر نشان دهد. یکی از عمل هایی که در آسیای شرقی طرفداران بسیاری دارد ایجاد ظاهر کشیده تر در چانه با تزریق ژل است که گردی بیش از اندازه صورت را برطرف و فرم کشیده تری را در آن ایجاد می کند. این تزریق هر چند که یک خطای دید ایجاد می کند اما تاثیرات بسیار عجیبی در لاغری صورت به همراه دارد که می توانید آن را امتحان کنید.

تزریق-ژل-چانه
تزریق-ژل-چانه

پرکننده ها و ژل ها می توانند در این ساختار تحلیل رفته در چانه قرار بگیرند و خطوط چانه را تغییر دهند. بنابراین با استفاده از تزریق ژل چانه می توانید چانه خود را برجسته تر کنید. در حالی که بیشتری بانوان می خواهند یک چانه نرم و باریک داشته باشند ولی مردان بیشتر تمایل دارند چانه مخروطی شکل داشته باشند.

تزریق ژل می تواند به عنوان روش غیر جراحی به بازسازی و تغییر فرم صورت بپردازد. بیشتر ژل هایی که تزریق می شوند از ماده ای به دست می آیند که در بدن به طور طبیعی یافت می شوند که این ژل ها از نظر طول عمر و ماندگاری با یکدیگر متفاوت هستند.

افراد مناسب تزریق ژل چانه

تزریق ژل در چانه با توجه به تاثیری که در چهره تان دارد برای افرادی مناسب است که واقعا به آن نیاز دارند. اگر چانه کشیده و یا پری دارید ممکن است نیازی به این عمل نداشته باشید. اما اگر چانه تان نسبتا کوتاه و یا عقب رفته است می توانید از این روش برای ایجاد زیبایی بیشتر و تناسب میان اجزای صورت کمک بگیرید.

اینکه فرم چانه شما به چه شکل باشد با توجه به استاندارهای زیبایی شناسی و با توجه به ساختار سایر اجزای صورتتان تعیین می شود.این روش برای خانم ها و آقایان انجام می شود و محدودیت جنسی ندارد. می توانید در کنار تزریق ژل چانه از زاویه سازی کل صورت کمک بگیرید تا طبق اصول زیبایی فرم و زوایای چهره تان را تغییر دهید. ممکن است به پیشنهاد پزشک نیاز به تزریق ژل لب و یا تزریق ژل گونه نیز داشته باشید.

تزریق ژل چانه می تواند باعث بهبود موارد زیر شود:

  • اندازه چانه: در صورتی که اندازه جانه شما بیش از حد کوچک باشد با استفاده از تزریق ژل می تواند بیشتر شود.
  • طول چانه: بسیاری از افراد طول چانه شان کوتاه است که با استفاده از ژل ها می توان آن را بهبود بخشید.
  • شکل چانه: این مشکل بسیاری از افراد است که وقتی از نیم رخ چانه آنها را نگاه می کنیم، چانه شان فرسوده به نظر می رسد که با استفاده از تزریق ژل چانه می توان یک چانه قوی تر و زیبا داشت.
  • شکل و ظاهر چانه: ممکن است چانه بیماران نیاز به عرض و طول بیشتر یا زاویه دار کردن داشته باشد. به طور مثال اگر فردی دارای چانه بیش از حد کوچک است می توان با تزریق ژل ان را بزرگتر و زاویه دار کرد یا اگر فردی دارای چانه بیش از حد مربعی شکل باشد با تزریق ژل می توان آن را گردتر کرد. در این موارد ابتدا بیمار به طور کامل ارزیابی می شود و پزشک در طول ارزیابی با بیمار درباره آناتومی و چگونگی بهبود چانه اش صحبت خواهد کرد.
  • تقارن چانه: اگر چانه شما نامتقارن باشد با استفاده از پرکننده های پوستی قابل بهبود می باشد.
  • همچنین هزینه تزریق ژل لب ، تزریق ژل چانه ، تزریق ژل خط خنده و تزریق ژل گونه بسیار مناسب است .

تکنیک تزریق ژل چانه

تزریق ژل در چانه باید با روش مناسبی انجام شود و نیاز است حتما تحت نظر بهترین دکتر پوست و مو انجام گیرد. دکتر الهه لطفی متخصص پوست و مو و زیبایی در تهران تزریق ژل چانه را با مهارت بالایی انجام می دهند.

در این روش از یک کانول یا سوزن استفاده می شود تا ژل به ناحیه چانه تزریق شود. مزایای استفاه از کانول در چانه، خطر کمتر ابتلا به عروق خونی و ایجاد کبودی یا جلوگیری از عوارض شدیدتر می باشد. و چون چانه یک ناحیه فیبری و عضلانی است سوزن به راحتی از آن عبور می کند.

این روش کاملا بدون درد است و نیازی به بیهوشی یا بی حسی عمیق ندارد. همچنین اگر شرایط پوستی مساعدی داشته باشید تورم یا کبودی در آن ایجاد نمی شود و تاثیرات آن را به صورت فوری مشاهده خواهید کرد.

نکته : بهتر است این تزریق را توسط بهترین متخصص پوست انجام دهید که از تکنیک تزریق و ژل مورد استفاده اطمینان کافی را در اختیارتان قرار دهد. توجه داشته باشید که مهم ترین مساله در این روش زیبایی انتخاب پزشک با تجربه و متخصص است که با توجه به فرم چانه مناسب برای شما این عمل را انجام دهد.

 

 

دکتر الهه لطفی

متخصص پوست، مو وزیبایی
دارای مدرک تخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی ایران
دارای مدرک MD از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران
سابقه فعالیت در مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون
انجام پروژه با عنوان مقایسه شیوع عفونت هلیکوباکتر پیلوری در بیماران مبتلا به رزاشیا دارای مدرک AMC (Australian medical test)
عضو فعال انجمن مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان!