تزریق-ژل-چانه

تزریق ژل چانهمیانگین زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آنچه می خوانید...

تزریق ژل چانه

تزریق ژل چانه چه تغییری در چهره و فک ایجاد می کند؟

تزریق ژل چانه می تواند شکل و فرم چانه را تغییر دهد بدون اینکه نیاز به جراحی باشد وباعث جوان تر شدن و زیبایی شما شود.

پرکننده های پوستی چگونه شکل چانه و فک را بهبود می بخشند؟

پرکننده های پوستی یا ژل ها می توانند در چانه تزریق شوند تا شما جوان تر شوید و احساس زیبایی کنید. در طول گذر زمان و افزایش سن، جمجمه فک حرکت می کند و چانه به سمت عقب می رود و این حرکت جمجمه سبب می شود تا استخوان ها و بافت نرم در ناحیه فک به تحلیل برود و باعث تضعیف ماهیچه ها می شود.

تزریق-ژل-چانه
تزریق-ژل-چانه

پرکننده ها و ژل ها می توانند در این ساختار تحلیل رفته در چانه قرار بگیرند و خطوط چانه را تغییر دهند. بنابراین با استفاده از تزریق ژل چانه می توانید چانه خود را برجسته تر کنید. در حالی که بیشتری بانوان می خواهند یک چانه نرم و باریک داشته باشند ولی مردان بیشتر تمایل دارند چانه مخروطی شکل داشته باشند.

تزریق ژل می تواند به عنوان روش غیر جراحی به بازسازی و تغییر فرم صورت بپردازد. بیشتر ژل هایی که تزریق می شوند از ماده ای به دست می آیند که در بدن به طور طبیعی یافت می شوند که این ژل ها از نظر طول عمر و ماندگاری با یکدیگر متفاوت هستند.

دکتر الهه لطفی متخصص پوست و مو و زیبایی می باشد که در زمینه تزریق ژل در چانه مهارت بالایی دارند . جهت رزرو وقت دهی و مشاوره می توانید با شماره هایی که در داخل سایت می باشد تماس حاصل فرمائید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

تزریق ژل چانه می تواند باعث بهبود موارد زیر شود:

  • اندازه چانه: در صورتی که اندازه جانه شما بیش از حد کوچک باشد با استفاده از تزریق ژل می تواند بیشتر شود.
  • طول چانه: بسیاری از افراد طول چانه شان کوتاه است که با استفاده از ژل ها می توان آن را بهبود بخشید.
  • شکل چانه: این مشکل بسیاری از افراد است که وقتی از نیم رخ چانه آنها را نگاه می کنیم، چانه شان فرسوده به نظر می رسد که با استفاده از تزریق ژل چانه می توان یک چانه قوی تر و زیبا داشت.
  • شکل و ظاهر چانه: ممکن است چانه بیماران نیاز به عرض و طول بیشتر یا زاویه دار کردن داشته باشد. به طور مثال اگر فردی دارای چانه بیش از حد کوچک است می توان با تزریق ژل ان را بزرگتر و زاویه دار کرد یا اگر فردی دارای چانه بیش از حد مربعی شکل باشد با تزریق ژل می توان آن را گردتر کرد. در این موارد ابتدا بیمار به طور کامل ارزیابی می شود و پزشک در طول ارزیابی با بیمار درباره آناتومی و چگونگی بهبود چانه اش صحبت خواهد کرد.
  • تقارن چانه: اگر چانه شما نامتقارن باشد با استفاده از پرکننده های پوستی قابل بهبود می باشد.

تکنیک تزریق ژل چانه

تزریق ژل در چانه باید با روش مناسبی انجام شود و نیاز است حتما تحت نظر بهترین متخصص پوست انجام گیرد. دکتر الهه لطفی متخصص پوست و مو و زیبایی در تهران تزریق ژل چانه را با مهارت بالایی انجام می دهند.

در این روش از یک کانول یا سوزن استفاده می شود تا ژل به ناحیه چانه تزریق شود. مزایای استفاه از کانول در چانه، خطر کمتر ابتلا به عروق خونی و ایجاد کبودی یا جلوگیری از عوارض شدیدتر می باشد. و چون چانه یک ناحیه فیبری و عضلانی است سوزن به راحتی از آن عبور می کند.

سایر خدمات دکتر الهه لطفی بهترین  متخصص پوست در تهران عبارتند از:

سابسیژن

میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن

هایفوتراپی

دکتر الهه لطفی

متخصص پوست دارای مدرک تخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای مدرک MD از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران سابقه فعالیت در مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون انجام پروژه با عنوان مقایسه شیوع عفونت هلیکوباکتر پیلوری در بیماران مبتلا به رزاشیا دارای مدرک AMC (Australian medical test) عضو فعال انجمن مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون عضو انجمن متخصصین پوست ایران از سال 1385 تا کنون عضو آکادمی اروپایی پوست از سال 1387 تا کنون عضو سازمان نظام پزشکی ایران انتشار مقاله با عنوان " آیا لیزر با کانولا می تواند راه جایگزین و قابل قبولی برای درمان جای جوش یا اسکار باشد؟" تحقیقات در زمینه : - ملازما - زیبایی - لیزر - روش های نوینی در زمینه درمان جوش - پمفیگوس وولگاریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *