درمان لک

درمان لک

آیا می دانید با روش های جوانسازی پوست می توان لک های دست و صورت را درمان کرد؟  در صورتی که دوست دارید بیشتر با روش های درمان لک آشنا شوید مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

بسیاری از مواقع بیمارانی که به متخصص پوست مراجعه می کنند از لک هایی که روی صورت و دستشان وجود دارد شکایت می کنند و دوست دارند این لک های قهوه ای کاملا برطرف شوند.

درمان-لک

درمان-لک

دلایل ایجاد لک چیست؟

نوعی از این لک ها لنتایگو نامیده می شود که در اثر یک ژنی ایجاد می شود که این ژن در اثر نور آفتاب که به صورت تجمعی در طول زندگی به صورت تابیده شده، فعال می شود و این نوع لک ایجاد می شود.

بیشتر این لک ها در قسمت هایی که در معرض نور خورشید قرار دارند ایجاد می شوند مانند روی دست ها و صورت.

درمان لک با لیزر

چندین نوع لیزر برای از بین بردن این لک ها وجود دارد از جمله این لیزرها، لیزر Q SwItch، لیزر الکساندرایت با پهنای موج بسیار پایین و لیزر فرکشنال هستند.

استفاده از لیزر برای درمان لک مناسب است ولی باید توسط متخصص پوست و مو و زیبایی حاذق انجام شود تا پوست دچار عوارض بعدی نشود. همچنین انتخاب لیزر مناسب برای پوست اهمیت دارد.

یکی از لیزرهای پرکاربرد لیزر فرکشنال می باشد که قصد داریم مختصری درباره آن توضیح دهیم.

 دکتر الهه لطفی متخصص پوست می باشد که در زمینه درمان لک مهارت بالایی دارند . جهت رزرو وقت دهی و مشاوره می توانید با شماره هایی که در داخل سایت می باشد تماس حاصل فرمائید .

لیزر فرکشنال

لیزر فرکشنال روشی کاربردی برای جوانسازی پوست می باشد که برای موارد مختلفی از جمله درمان جوش، جای جوش و درمان لک کاربرد دارد این لیزر موجب بازسازی رشته های کلاژن زیر پوست می شود و تعداد جلسات لازم برای این لیزر بسته به رنگ پوست و سن بیمار متفاوت می باشد و اصولا بین هر جلسه درمانی 1 ماه فاصله است.

در این نوع لیزر، نور لیزر بر روی پوست صورت تابیده می شود که در واقع در اثر آن لایه ای از پوست صورت برداشته شده و التهابات ایجاد شده در اثر لیزر فرکشنال پس از مدتی با مراقبت های لازم از بین می روند.

مزیت این نوع لیزر نسبت به سایر روش ها این است که التهاب کمتری ایجاد می کند و اصولا زخمی روی پوست ایجاد نمی کند. همچنین دقت این دستگاه بالاست.

مزیت دیگر لیزر فرکشنال برای درمان لک این است که چون این لیزر فقط به ناحیه خاصی تابیده می شود از وارد شدن آسیب به نواحی دیگر پوست جلوگیری کرده و باعث بهبود سریع تر بیمار می شود.

سایر خدمات دکتر الهه لطفی متخصص پوست به شرح زیر هستند:

لیزر موهای زائد

تزریق ژل 

لایه برداری پوست

لیزر فرکشنال

دکتر الهه لطفی

متخصص پوست دارای مدرک تخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای مدرک MD از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران سابقه فعالیت در مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون انجام پروژه با عنوان مقایسه شیوع عفونت هلیکوباکتر پیلوری در بیماران مبتلا به رزاشیا دارای مدرک AMC (Australian medical test) عضو فعال انجمن مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون عضو انجمن متخصصین پوست ایران از سال 1385 تا کنون عضو آکادمی اروپایی پوست از سال 1387 تا کنون عضو سازمان نظام پزشکی ایران انتشار مقاله با عنوان " آیا لیزر با کانولا می تواند راه جایگزین و قابل قبولی برای درمان جای جوش یا اسکار باشد؟" تحقیقات در زمینه : - ملازما - زیبایی - لیزر - روش های نوینی در زمینه درمان جوش - پمفیگوس وولگاریس

پاسخ

دو × 2 =

Call Now Button