پاکسازی پوست

پاکسازی پوست

آنچه می خوانید...

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست برای پوست های مختلف انجام می شود و مواد و مدت زمانی که روی پوست های مختلف است باهم متفاوت می باشد .  پاکسازی پوست برای پوست های چرب می تواند چرب بودن پوست را کنترل کند – منافذ پوست را ببندد – جوش های سر سیاه را تخلیه کند و لایه برداری خفیف هم روی پوست انجام می شود کسی که انتخاب می کنیم باید کلاه و پیشبند را داشته باشد و صورت را با مواد مخصوصی تمیز می کنیم برای پوست های چرب معمولا از ژل های پاک کننده  و ژل استفاده می کنیم که درصد کمی چربی دارد پوست را متعادل می کند . روی دو پنبه ژل را آغشته می کنیم و از پایین به بالا صورت را تمیز می کنیم حرکات دست هم معمولا رو به بالا می باشد  و تمام آلودگی های روی پوست و گرد و غبار و آرایش پوست را پاک می کند این کار می توان چند بار انجام داد .تا کاملا پوست تمیز شود . در  مرحله دوم تونر می باشد . تونر پاک کننده ای به صورت لوسیون می باشد و تکمیل کننده شیر پاک کن می باشد و پا کننده مضاف دارد و برای پوست های مختلف  متفاوت هستند .

بعد از این که این کار انجام شد مرحله بعد ماساژهای پوست می باشد ماساژهای که روی صورت انجام می شود و فواید درمانی خود را دارد و باعث می شود گردش خون و اکسیژن رسانی روی پوست افزایش پیدا کند و مراحل بعدی کار را راحت تر کند و کمک کننده هست .

پاکسازی پوست
پاکسازی پوست

ماساژ مراحل مختلفی دارد معمولا ۸ مرحله اصلی دارد که هر کدام جزئیات مختلف دارد . بعد از آماده کردن پوست صورت را برای پاکسازی آماده می کنیم . ماساژ در ناحیه گردن و صورت انجام می شود دست را حتما با روغن ماساژ اغشته می کنیم  فشار دست طوری باشد که بیمار احساس ناراحتی نکند .  اکثر حرکات از قسمت پایین به سمت بالا است و برخی از حرکات به شکل افقی می باشد . در ناحیه صورت را تا ۳ الی ۴بار تکرارکنیم .

کشش ها به صورت ملایم انجام می شود به این مرحله حرکات نرم اولیه می گویند .

پاکسازی پوست امروه بسیار طرفدار پیدا کرده است و افراد بسیاری برای این کار به دنبال یک متخصص خوب هستند . دکتر الهه لطفی متخصص پوست پاکسازی پوست را به بهترین شکل انجام می دهد و تکنک و متدهای بسیاری را در این روش به کار می گیرد. همچنین شما می توانید جهت رزرو وقت و مشاوره های لازم با شماره های ۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳ تماس حاصل نمائید .

مرحله دوم ماساژ فشار می باشد که فشارهای دورانی و پرتاپی با انگشت روی نقاط مخصوصی انجام می شود .

مرحله بعد فشارهای پرتاپی است که می توان این مرحله را چند نوبت تکرار کرد .

در حین کار هر زمان که چربی دست کاهش پیدا کرد مجددا دست راچرب می کنیم و کار را ادامه می دهیم مراحل بعدی شامل حرکات ضربه ای – حرکات غلتکی – حرکاتی که مربوط به چشم می باشد – حرکات عروقی و سیاهرگی – حرکات نرم نهایی .

با این عمل پوست تا حدودی برای پاکسازی پوست آماده می شود . برای پوست های چرب از بخور استفاده می کنند . برای افرادی که باردار هستند و دارای آلرژی و آسم هستند از بخور استفاده نمی شود . پوست هایی که خشک و حساس هستند بهتر است بخور بسیار محو استفاده شود . برای پوست های چرب از بخور استفاده می کنند .

سابسیژن

میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن

هایفوتراپی

راه های ارتباطی

۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر الهه لطفی

دکتر الهه لطفی

متخصص پوست دارای مدرک تخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای مدرک MD از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران سابقه فعالیت در مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون انجام پروژه با عنوان مقایسه شیوع عفونت هلیکوباکتر پیلوری در بیماران مبتلا به رزاشیا دارای مدرک AMC (Australian medical test) عضو فعال انجمن مرکزتحقیقات سلول های بنیادی از سال 1387 تا کنون عضو انجمن متخصصین پوست ایران از سال 1385 تا کنون عضو آکادمی اروپایی پوست از سال 1387 تا کنون عضو سازمان نظام پزشکی ایران انتشار مقاله با عنوان " آیا لیزر با کانولا می تواند راه جایگزین و قابل قبولی برای درمان جای جوش یا اسکار باشد؟" تحقیقات در زمینه : - ملازما - زیبایی - لیزر - روش های نوینی در زمینه درمان جوش - پمفیگوس وولگاریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *